Gazeta Teutońska, Eustachy Playstation, 09.11.2019 r. o 20:36
Wiadomości Sportowe Teutonii!-część 8

Cześć drodzy czytelnicy, komentować dla was będzie sam Leszek Roskohard-Pawłowicz! Tym razem będzie mowa o 8 kolejce SLP i dalszych rozwojach klubów Teutońskich oraz o pokazie CRASHday TV w Gorącej Teutonii!

1.Przedstawienie sytuacji w 10 kolejce klubów Teutońskich w SLP

Więc na dzień dobry, standardowo Trzecia Klasa. Tym razem doszło do derbów Teutonii! Strong Ladies Auttera zagrały przeciwko Margońskim Koniom u siebie i doszło do remisu 2:2! Ponadto ze względu że od niedawna nowym trenerem jest Gustaw Fryderyk von Hippogrif, to wynik nie jest aż tak zaskakujący, aczkolwiek no nie spodziewałbym się remisu z takim klubem.

A teraz 2 Klasa. SKSV Loardia Auterra wygrała z KS Immortals 2:1 na wyjeździe, co spowodowało że awansowali w tabeli na 4 pozycję. Wprawdzie mają jeszcze 8 meczy przed sobą, ale ja celuję że zajmą w najlepszym wypadku 3 miejsce, a w najgorszym 6 miejsce. Przynajmniej na to pokazuje ich forma.

Pora na Klasę 1. Futbólfeaán Auterra również wygrali i to z LKS-NK Troyanowitze 2:0. Tym samym zajmują premiowane awansem 3 miejsce. No Troyanowitze to nie byli łatwymi przeciwnikami, ale teutońscy piłkarze z Auterry dali sobie z nimi radę. Zobaczymy jak dalej potoczą się ich losy.

No i wreszcie wyczekiwana Ekstraklasa! Kolejne derby Teutonii! pojedynek RVT Hrabia Ruhnhoff z FKK Rantiochskie Krasnoludami! Można rzecz że to legendarny pojedynek legend piłkarskich Teutonii!!! Wygrali ci drudzy, choć wynikiem tylko 1:0, a sam mecz był niesamowicie wyrównany i tylko 1 bramka zawarzyła o losach tego spotkania. Cóż za niesamowity pojedynek!

Czas na reklamęI po reklamie

2.Pokazy CRASHday TV w gorącej Teutonii!

Oczywiście na dzień dobry podziękowania jeszcze raz serdeczne dla Andrzeja AFa Fryderyka, Wojciecha Kaxia Hergemona i Królowej Teutonii Joanny Izabeli.

A teraz warto wspomnieć że Organizator CRASHday TV Leszek Roskohard-Wespucci oraz Królowa Teutonii Joanna Izabela, są fundatorami nagród w pokazach na terenie Teutonii! A teraz niżej przedstawiamy wam rodzaj punktacji:
-zwycięstwo w trybie: 2 pkt
-drugie miejsce: 1 pkt
-ostatnie miejsce: 0 pkt

Ponadto uczestnikami tego pojedynku byli Michaił, ja i Gustaw! Oczywiście na dzień dobry rozpoczęliśmy to pojedynkiem z bombą samochodami Citroen 4CV w wersji sahara, które były bardzo wolne w podziemiach Srebnego Rogu. Następnie doszło do wyścigu z bombą samochodami Ferrari 288 GTO przy Fabryce Wódki Teutonicy!
Kolejnymi zawodami, była walka o flagę Lamborghini Countachem na terenie domu kultury w Srebnym Rogu! Ostatnim pojedynkiem, był wyścig od Srebnego Rogu do Zielnybora Pontiacami Firebird Am 74', bo uznaliśmy że co za dużo srebnego rogu, to nie zdrowo, dlatego też taki wyścig się odbył. Musicie to zobaczyć na własne oczy!

I po 4 trybach ostatecznie wyszło że Gustaw Fryderyk von Hippogrif wygrał te zawody w Gorącej Teutonii. Wicemistrzem zostałem ja, a 3 miejsce na podium zdobył Michaił von Hippogrif-Vovkulak. Wszystkim panom gratulujemy. A tak wygląda punktacja i nagrody:
-Gustaw Fryderyk von Hippogrif: 5 pkt, 30 000 Libertów
-Leszek Roskohard-Wespucci: 4 pkt, 15 000 Libertów
-Michaił von Hippogrif-Vovkulak: 3 pkt, 8 000 Libertów

I tym samym etap Teutoński, uznajemy za zakończony i następne zawody będą pierw w Starosarmacji, a następnie potem w Sclavinii!

A tak wygląda obecnie Tour de Pollin:
1.Doctrina(Zakończona)
2.Volkian(Zakończona)
3.RZP(Zakończona)
4.Egvalland(Zakończona)
5.Bialenia(Zakończona)
6.Pustkowia(Zakończona)
7.Dreamland(Zakończona)
8.Baridas(Zakończona)
9.Teutonia(Zakończona)
10.Starosarmacja(W trakcie)
11.Sclavinia
12.Hasseland
13.Rotria
14.Magnifikat
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Kuba Hogh-Sedrovski.
Serduszka
4 575,00 lt
Ten artykuł lubią: Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Laurẽt Gedeon I, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Arsacjusz Walidacki, Adam Jerzy Piastowski, Filip I Gryf, Joahim von Ribertrop von Sarm, Joanna Izabela.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
Brawo!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Co raz, bardziej podobają mi się. Te wasze sprawozdania, dobra robota :)
Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Coś mało o pucharze :) SKSV dostało się do polfinalu.
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Celujemy troszeczkę wyżej niż 3. miejsce. Proszę zobaczyć terminarz i nasze spotkania u siebie.
Odpowiedz Permalink
Eustachy Playstation
@Nthiefs No z tego co widzę, to macie teraz mecz u siebie z wicemistrzem tabeli, jednak pytanie. Czy podołacie tym wicemistrzom?
Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
5-1?!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.