Vox Populi Baridas 4/2019

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Witam wszystkich serdecznie

Obecnie sytuacja wydaje się być podbramkowa. Oficjalnie kończymy pewien etap w całej mikronacyjnej polityce - szykuje się prawdziwy konflikt międzynarodowy, który kisił się już od dłuższego czasu. Jednakże większość aspektów z nim związanych obecnie redakcja zdecydowała się pominąć. Nie zapominamy jednak o nich - ciągle mamy konflikt z tyłu głowy i będziemy reagować tak jak będzie wymagała tego sytuacja.

Dodatkowo zdecydowałem się na zmniejszenie częstotliwości Vox Populi. Co prawda, dzisiejsze wydanie jest nieco obszerniejsze niż poprzednie, ale sądzę, że zdołam zbierać informację - tak jak to było kiedyś - z okresu dwóch tygodni zamiast jednego. Jeżeli okaże się to jednak zbyt trudne - widzimy przecież, że do każdego artykułu w gazetce przykładam przynajmniej oczekiwane minimum wysiłku, to powrócę do poprzedniej częstotliwości. A jeżeli będzie jeszcze ciężej - to również do poprzedniej formy.

Co do archiwizacji i zabezpieczenia obecnych wydań - przez najbliższe kilka miesięcy nie powinny czuć się zagrożone, natomiast w przeciągu mam nadzieję kilku najbliższych postaram dogadać się z Kustoszem Galerii von Thorn w celu zarchiwizowania ich w zbiorach tejże. Działań w tym kierunku jeszcze nie podjąłem ale zobowiązuje się takowe podjąć.

Tymczasem zapraszam do lektury, w dzisiejszym wydaniu o konkursie na nazwy okrętów dla Rządu JKM oraz nowej kolekcji Domu Mody Auterra.

Link

W wersji do skopiowania:
https://drive.google.com/file/d/1cY-OluCMLoskwgJ9U86wRmyrEW7NQQA3/view?usp=sharing
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: ramael.
Serduszka
6 779,00 lt
Ten artykuł lubią: Eustachy Playstation, Helwetyk Romański, Santiago Vilarte von Hippogriff, Laurẽt Gedeon I, Piotr III Łukasz, Filip I Gryf, Apolinary Montserrat, Severin Verwaltung-Esteladio, ramael, Joahim von Ribertrop von Sarm, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Julian Fer at Atera.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
W uzupełnieniu informuję, że w związku z dokonaniem napraw dotyczących zliczania aktywności regionalnej na FC Baridasu właśnie zakończyłem bieżącą weryfikację.
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
Całkiem majestatyczny ten słup. Ja bym pomyślał nad indywidualnym stanem np. wyklętym dla tego nikczemnego manipulatora.
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Dobra robota!
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Jeszcze jak (w znaczeniu dobra robota). ;-)
Odpowiedz Permalink
ramael
Dobre wydanie. :) Podkreślam raz jeszcze: nasze futra są imitacją, to 100% sztuczne włosie imitujące sierść elpinga. Panowie i Panie, chyba czas zebrać materiał dowodowy...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.