Gazeta Teutońska, Eustachy Playstation, 13.10.2019 r. o 23:18
Wiadomości Sportowe Teutonii!-część 6

Cześć drodzy czytelnicy, komentować dla was będzie sam Leszek Roskohard-Pawłowicz! Dzisiaj opiszemy 6 kolejkę SLP i grających w nich klubów Teutońskich oraz o pokazach CRASHday TV w Dreamlandzie!

1.Przedstawienie sytuacji w 6 kolejce klubów Teutońskich w SLP

Na dzień dobry oczywiście zaczniemy od 3 klasy rozgrywek. Margońskie Konie zremisowały z Lodowiec Gaudium 0:0. Oba kluby nie pokazały zbyt wysokiej formy i ogólnie ten mecz nazwano chodzącym meczem. Mało akcji, mało atrakcji, nawet można powiedzieć że śmiało mogą powalczyć o tytuł jednego z najnudniejszych meczy w historii SLP. Natomiast Strong Ladies Auttera wygrała z Unia Bordonia, aż 3:0! Tym samym piłkarki sobie zapewniły 3 miejsce w tabeli 3 klasy, które jest premiowane awansem do 2 klasy rozgrywek SLP! Piłkarki dalej walczą o ten wymarzony awans i jeżeli uda im się przynajmniej zremisować z WM Wedla, to oznacza że będą mieć kolejny mocny argument na to, by zwiększyć sobie szanse na awans o klasę wyżej.

A teraz klasa 2 rozgrywek. SKSV Loardia Auterra wygrała z Ormal Altbork 4:1! Kolejne wysokie zwycięstwo z Auterry. A piłkarze SKSV nie leniuchują i na kolejny mecz, już twardo trenują, bo mają mecz z Eaden Port Eagle o 3 miejsce w tabeli, premiowane awansem do klasy 1.

No i klasa 1 rozgrywek. Futbólfeaán Auterra wygrała z Republikanami Menela 2:0. Dość niskie zwycięstwo, wiedząc że grają z najsłabszym klubem tej klasy. Póki co znajdują się na środku tabeli, a kolejny mecz mają z FC Bullace który sobie smacznie siedzi na 3 pozycji w tabeli.

W końcu czas na ekstraklasę! RVT Hrabia Ruhnhoff przegrał z najgorszym klubem ekstraklasy Lotos Tripolis 0:1. Widać że Hrabiowie nie byli w formie w tym meczu i ogólnie jak tak dalej pójdzie, to mogą nawet spać do 1 klasy rozgrywek! Inna sprawa z FKK Rantiochskie Krasnoludami. Ci zremisowali z Piraci z Tropicany 0:0. Jak widać Krasnoludy dalej są niepokonane i szanse na mistrzostwo SLP są powoli coraz większe. Trener wiele wkłada pracy w ten klub, by on osiągnął zwycięstwo w tym sezonie.

Ponadto informujemy że od tej części wydania, reklama nie będzie się zmieniać i zarząd reklamodawców ustalił że to będzie ostateczna reklama dla tego wydawnictwa:I po reklamie.

Cześć widzowie. W tym odcinku, ze mną brał udział nowy kolega, a mianowicie Karwix! Jak na nowicjusza to sprawiał nawet małe problemy, lecz nie o tym. Dziś braliśmy udział w dreamlandzie, a właściwie w wyścigu na nowo powstałym torze im.Macieja II, potem była powietrzna walka o flagę na terenach Morlandu.
Później kaskaderka w centrum miasta Eskalibur i na sam koniec wyścig od A do B przy fabrykach Eskaliburu. Oczywiście ścigaliśmy się japońskimi wózkami. Musisz to zobaczyć na własne oczy!:Ponadto dla Dreamlandu zrobiliśmy wyjątek i nagraliśmy trasę, aż z 4 trybów! Więc to jest jedyny odcinek, ale za dzieję się w nim bardzo dużo! Ponadto podziękowania dla Króla Dreamlandu Macieja II, pana Christien van der Pohl oraz Jarka Wawrzyniaka(przepraszam za literówkę z nagrania). A teraz już kolejne pokazy odbędą się w Baridasie, a następnie potem w Teutonii!

A tak wygląda obecnie Tour de Pollin:
1.Doctrina(Zakończona)
2.Volkian(Zakończona)
3.RZP(Zakończona)
4.Egvalland(Zakończona)
5.Bialenia(Zakończona)
6.Pustkowia(Zakończona)
7.Dreamland(Zakończona)
8.Baridas(W trakcie)
9.Teutonia
10.Starosarmacja
11.Sclavinia
12.Hasseland
13.Rotria
14.Magnifikat
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 374,00 lt
Ten artykuł lubią: Filip I Gryf, Laurẽt Gedeon I, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Joanna Izabela.
Komentarze
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Strong Ladies Auterra wygrają z WM Wedla 3:0 :D WM Wedla obecnie gra z trenerem cieniem
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
A Tigers Elrat stukł WM Wedla 4:0. Brawo za artykuł:)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Artykuł miło się czyta...Czekam na kolejny.
Odpowiedz Permalink