Strong Ladies Auterra gotowe do boju!

Zawodniczki drużyny Strong Ladies Auterra, trenując pod bacznym okiem trenera Leszka Roskoharda-Pawłowicza, rozkwitają i dzielnie przygotowują się do pierwszych starć. Na ostatnim treningu testowały stroje, przygotowane dla nich na specjalne zamówienie przez projektantów Domu Mody Auterra.

eRZlrxlK.png
Oficjalne stroje piłkarek

- Stroje są świetne! Dzięki elastycznemu materiałowi nie muszę nosić stanika. Wszystko trzyma się na swoim miejscu! – zachwyca się jedna z czołowych zawodniczek, prezentując dumnie swój strój – Spódniczki są krótkie i nie krępują ruchów. Wszystko bardzo stylowe!

Oficjalną maskotką drużyny została krokodylica Dżoana, zjadająca swoich wrogów ku chwale Królestwa Teutonii i nosząca imię na cześć swojej patronki. Gadżety z nią można zakupić w kasie stadionu Space Stadium Girls imienia Karoliny von Lichtenstein w Auterrze.

6pyB1b6M.jpg
Space Stadium Girls imienia Karoliny von Lichtenstein w Auterrze


Strong Ladies Auterra zagra w Lidze Królewskiej, gdzie obecnie czeka na zakończenie aktualnych rozgrywek oraz jest w trakcie ubiegania się o start w Lidze Sarmackiej.

Jednocześnie miło nam ogłosić, że Strong Ladies Auterra to już nie tylko klub piłkarski. Rozszerzamy naszą działalność o wszystkie dziedziny v-sportu.

Klub jest obecnie reprezentowany w osobie trenera Leszka Roskoharda-Pawłowicza w turniejuszachowym o Puchar Marszałka Sarmacji. Ponieważ nie jest on niestety przedstawicielem płci pięknej, został odpowiednio ucharakteryzowany i przygotowany do boju przeciwko Joachimowi von Ribbentrop-Sarm. Pani Burmistrzyni Miasta Auterra, Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon, użyczyła trenerowi kusej miniówki i swojej najlepszej bluzeczki z dekoltem. Przed meczem założyła mu również piękny, diamentowy naszyjnik i pomalowała mu usta czerwoną szminką.

- Bądź dzieln…y. Auterra liczy na ciebie! – dodała mu otuchy i wspierała w czasie całej rozgrywki, poprawiając makijaż w czasie dłuższego zastanowienia nad ruchem.

c52F1mjO.jpg
Leszek Roskohard-Pawłowicz po charakteryzacji w barwach klubowych


- To było dla mnie coś nowego, na początku trochę dziwnego. – mówi Leszek Roskohard-Pawłowicz w wywiadzie dla Gazety Teutońskiej - Jednak czułem się jak taka kobieta, walcząca o dobro dla swojego klubu, tak bardziej uczuciowo i żywszo.

Zachęcamy wszystkie Panie, zarówno zamieszkujące w Sarmacji jak i za granicą, do aplikowania na stanowiska zawodniczek wszystkich dyscyplin v-sportu! Sława, kariera sportowa i wysokie zarobki czekają na wszystkie odważne sportsmenki!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek.
Serduszka
4 505,00 lt
Ten artykuł lubią: Eustachy Playstation, Jakub Sadlowski, Julian Fer at Atera, Michał Michaelus, Laurẽt Gedeon I, Joanna Izabela, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Piotr vel Bocian.
Komentarze
Leszek de Ruth
Wszystko ładnie, pięknie, ale pora na konkrety: czy po meczach będzie wymiana koszulek i czy na stadionie Strong Ladies jest jeden prysznic dla gospodarzy i gości?
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Brawo! Życzę sukcesów na murawie :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Powodzenia :)
Odpowiedz Permalink
ramael
Panie Leszku, doceniamy ten akt subwersji. You got this, girl!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.