Ród at Atera, Julian Fer at Atera, 13.08.2019 r. o 10:32
Laurencjusz MaHi at Atera - 5 Sarmatnica

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Szanowny Solenizancie!
Szanowni Czytelnicy!

W związku z okrągłą 5-tą Satmatnicą mojego brata Diuka Gideny Laurencjusza MaHi at Atery w imieniu własnym oraz Rodu at Atera składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, wielu nowych pomysłów i dalszej aktywności, a także wiary w to, że Królestwo Baridasu wróci do lat swej monarchofaszystowskiej świetności przy udziale monarchistów, republikanów, demokratów, socjalistów i wszystkich innych, którzy zechcą połączyć swe siły.

Diuk Gideny uprzednio wspominany był przy okazji swej II Sarmatnicy przez Syna Laurencjusza tj. Baszara Svenssona at Aterę, więc jeśli ktoś z Was zechce to może się z nim zapoznać.

Kim jest JO Laurencjusz MaHi at Atera zapewne każdy z Was wie, więc przedstawię tylko ten wycinek, który jest mi najbliższy tj. jego służbę wojskową w Książęcych Siłach Zbrojnych oraz działalność na rzecz Baridasu, a jako ciekawostkę z centrali dodam tylko, że między innymi napisał poradnik dodawania aktów do DP oraz że to najdłużej sprawujący swój urząd ciągiem Minister Spraw Wewnętrznych, którego zarządzenie dotyczące zasad emisji znaczków było pierwszym formalnym krokiem regulującym tą kwestię w prawie, a w postanowieniach zaczął jako pierwszy wymieniać twórców znaczków.

W KSZ Diuk MaHi at Atera zaraz po zamieszkaniu w Almerze udał się do WKU i złożył wniosek o przyjęcie do KSZ 13 sierpnia 2014 roku, a przysięgę wojskową złożył 9 września otrzymując etat informatyka w batalionie łączności i informatyki, a z końcem roku awans na kaprala. W 2015 roku awansowany na sierżanta oraz przeniesiony na stanowisko Komendanta WKU, a po zakończonym kursie oficerskim otrzymał awans na podporucznika oraz został dowódcą 1.Grodziskiego Pułku Straży Przybocznej. Dowodził również pułkiem, brygadą i dywizją wojsk specjalnych oraz zorganizował bazę Wojsk Specjalnych w Anheim. W 2016 roku awansował łącznie do stopnia majora, a w 2017 roku otrzymał awans na stopień podpułkownika. Następnie w marcu 2018 roku awansowany do stopnia pułkownik oraz wyznaczony na stanowisko Zastępcy Hetmana - Dowódcę Wojsk Bojowych. W 2018 roku mianowany do stopnia generał brygady, a następnie generał dywizji. Reformator Sił Zbrojnych wspierający Hetmana Wielkiego w codziennej pracy. Organizator wielu uroczystości z udziałem KSZ, ćwiczeń wojskowych oraz wychowawca wielu pokoleń żołnierzy.

IJv8bp3k.png

W Królestwie Baridasu Laurencjusz diuk MaHi at Atera pełnił wszystkie możliwe urzędy, ale pewnie niewielu z was pamięta, że bardzo długo odpowiadał za prowadzenie polityki informacyjnej związanej z życiem Baridasu pełniąc urząd Pisarza publikując pod swoim kierownictwem 78 wydań. Będąc Komendantem Królewskiej Gwardii Baridasu przeprowadził gruntowną reformę tej organizacji i dokonał zmiany stopni, a ponadto zaprojektował umundurowanie oraz stronę WWW dla KGB oraz doprowadził do nadania tej organizacji sztandaru przez ówczesnego Księcia Tomasza Ivona Hugona. Jako Marszałek Dworu kontynuował też prace związane z aktualizacją Komnaty Zasłużonych, a jako zwykły Baridajczyk zorganizował wiele imperz kulturalnych, do których można zaliczyć miedzy innymi organizację 10 rocznicy Unii Sarmacji i Baridasu , a potem 11 rocznicę Unii Sarmacji i Baridasu Następnie poprowadził wizytę Konsula Sclavinii, Tour de Almera , Almera Party, czyli impreza na plaży , czy imprezę "Balonem przez Baridas".

7Qy5eLM9.png

Jako Wicekról Baridasu w 2018 roku finalizując prace i wydając w Dzienniku Praw Ordonans o podziale administracyjnym Królestwa Baridasu uregulował sprawy związane z podziałem kraju na jednostki administracyjnie niższego szczebla oraz określił terytorium Baridasu ze wskazaniem głównych obszarów państwa oraz miast stołecznych nawiązując do kantonów jako najstarszych historycznie jednostek samorządu terytorialnego. Ponadto w tym akcie prawnym znalazł się zapis o lokowaniu ziem w Baridasie oraz spis wszystkich miejsc publicznych naszego kraju. Z okazji sukcesów piłkarskiej reprezentacji kraju jako Wicekról ogłosił 2 września Narodowym Świętem Baridajskiej Piłki Nożnej. Pełen nadziei wydał komunikat i zaczął pracę jako pierwszy Premier Rządu JKM. Niestety późniejszy rozwój wypadków w Baridasie doprowadził do tego, że skrył się w cień, z którego trzeba go wyciągnąć :)

Przy okazji składam najserdeczniejsze życzenia z okazji 13-tej Sarmatnicy dla JO Henryka Leszczyńskiego, bo to bardzo zacna rocznica i życzę mu jako bardzo zasłużonemu Mentorowi dalszej aktywności dla dobra całej Sarmacji.

Fare Aryon!


(-) Julian Fer at Atera
Markiz Meleny
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
8 525,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Santiago Vilarte von Hippogriff, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Michaś Elżbieta II, Adi Alatristé, Laurẽt Gedeon I, Michaił von Hippogriff-Vovkulak, Jack von Horn, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon, Filip I Gryf, Fryderyk von Hohenzollern, Baszar Svensson at Atera, Eustachy Playstation.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
Brawo i życzę panu Laurencjuszowi wszystkiego najlepszego i 100 sarmatnic.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Wszystkiego najlepszego dla Drogiego Laurencjusza!
Odpowiedz Permalink
Adi Alatristé
Gratuluję i wszystkiego dobrego. :)
Odpowiedz Permalink
Michaił von Hippogriff-Vovkulak
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Wielkie dzięki za życzenia ;)
Odpowiedz Permalink
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Wszystkiego najlepszego z okazji sarmatnicy! :)
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Spóżnione, ale wszystkiego najlepszego Laurencjuszu! ;-)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Stówka!
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za życzenia :)
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Dziękuję wszystkim za wsparcie sarmatnicy Seniora. Poza tym z przykrością muszę stwierdzić, że z naszego okazałego rodu da sie znaleźć tyko 3 osoby :(
Odpowiedz Permalink
Eustachy Playstation
Wszystkiego najlepszego z okazji 5 rocznicy Laurencjuszu :D (Wybacz że tak późno)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.