Leszek Roskohard Pawłowicz poprowadzi Strong Ladies Auterra do zwycięstwa!

Znamy już oficjalną nazwę damskiego zespołu piłkarskiego Księstwa Sarmacji. Dziewczyny będą walczyły pod dumnym hasłem Strong Ladies Auterra! Drużynę poprowadzi nikt inny jak sam Leszek Roskohard Pawłowicz. Poniżej przedstawiamy Państwu sylwetkę nowego trenera.

7cl2uSwz.jpg
Leszek Roskohard Pawłowicz – pierwszy trener Strong Ladies Auterra

Leszek Roskohard Pawłowicz rozpoczął swoją przygodę w v-świecie 4 września 2017 roku. Był pomysłodawcą i twórcą, we współpracy między innymi z obecnym Ministrem Spraw Wewnętrznych Księstwa Sarmacji Michaelem Wolferine, mirkonacji o nazwie Republika Ardemii. Pomimo różnicy wizji rozwoju państwa pomiędzy założycielami, działali do lutego 2018, gdzie Pan Leszek realizował się w wielu rolach, począwszy od Marszałka Sił Zbrojnych po szefa CBA. Stojąc przed obliczem piętrzących się problemów i zagrożeń, Ardemia podpisała Traktat Trójkoalicji, łącząc się z Learven i Muratyką, który finalnie ustanowił Unię Trzech Narodów, dzisiejszą Federację Nordacką.

Nowy Trener Strong Ladies Auterra realizował się również w takich mikronacjach jak Pustkowia Winków (jako Psychopatyczny Łowca Zombie), Bialenia czy Garapenia. Dziś udziela się w Królestwie Baridasu i już niebawem zacznie swoją przygodę z v-sportem, prowadząc dziewczyny do zwycięstwa!

Panie i Panowie (I Alfredzie). Chcę wam powiedzieć, że jest to zaszczyt prowadzić pierwszą kobiecą drużynę, która postanowiła się odważyć i zagrać w lidze męskiej! - mówi trener w wywiadzie dla Gazety Teutońskiej - Nawet powiem wam, że jest to też najodważniejsza drużyna, jaką będę prowadził do zwycięstw! Powiecie pewnie: "To tylko kobiety". A ja powiem, że to nie tylko kobiety! To są piłkarki, które wkładają serce i pracę w ten wspaniały klub!

Życzymy nowemu trenerowi wielu sukcesów.
Do boju Strong Ladies Auterra!
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Michaił von Hippogriff-Vovkulak, Eustachy Playstation.
Serduszka
4 995,00 lt
Ten artykuł lubią: Eustachy Playstation, Michaił von Hippogriff-Vovkulak, Joanna Izabela, Severin von Verwaltung-Rentner, Gustaw Fryderyk, Filip I Gryf, Adam Jerzy Piastowski, Marek von Thorn-Chojnacki.
Komentarze
Gustaw Fryderyk
Powodzenia Trenerze!
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Żeńska sekcja LKS-NK Troyanowitze Krasnystok nie gra w żadnych rozgrywkach ligowych, także chętnie Wam wypożyczymy kilka naszych zawodniczek, myślę że będzie to obopólna korzyść ;)
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Powodzenia dziewczyny! Powodzenia trenerze! ;-)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Tak się zastanawiam, skoro cheerleaderki są obecne na meczach męskiego futbolu i zabawiają kibiców przed meczami lub w przerwach, to czy w przypadku żeńskiej piłki będą nas zabawiać pokazy cheerleaderów :P
Odpowiedz Permalink
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
@AJPiastowski widziałabym cię jako gwiazdę cheerleaderów. Ewentualnie chippendalesów <3
Odpowiedz Permalink
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
I hymn drużyny https://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
widziałabym cię jako gwiazdę cheerleaderów. Ewentualnie chippendalesów <3

@NvLH No way! Dlatego wolę męską piłkę :P
Odpowiedz Permalink
Joanna Izabela
Na pewno pojawię się na pierwszym meczu, aby kibicować ;)
Odpowiedz Permalink
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
@AJPiastowski będzie męsko, obiecuję. Podaj swoją cenę :D
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
@NvLH - Nie przyjmuje łapówek ;) W sensie wolę męską piłkę, bo są tam wspomniane cheerleaderki - żeby nie było niedomówień.
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
To zapowiada sie rywalizacja.Gola,gola
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.