Sierpień - Miesiąc Dumy Heteroseksualnej
Seria wydawnicza: Historia jednego zdjęcia

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
W czerwcu i lipcu wierni Świeckiego Kościoła Wandejskiego i wszyscy prawilni v-światniacy obchodzili coroczne święto Tryjumfu Ideologii LGBT. Tradycyjnym zwieńczeniem tego gorącego okresu były uroczyste obchody urodzin Towarzysza Wandy, przypadające - co Sarmatom powszechnie wiadomo - 22 lipca.

Homoseksualizm jest oczywiście jedynym dopuszczalnym moralnie wzorcem postępowania i budowy rodziny. Nie znaczy to jednak, że heteroseksualiści powinni być wykluczani, czy dyskryminowani. Oczywiście heteroseksualizm stanowi przejaw obiektywnego nieuporządkowania, ale dotkniętych tą słabością należy traktować z opieką i troską. Orientacji seksualnej sobie przecież nie wybieramy.

Marsze Dumy Heteroseksualnej maszerowały regularnie zarówno w czasach Sarmackiej Republiki Ludowej, jak i w Mandragoracie Wandystanu. A i dziś w miejscach, w których dominuje Kościół Świecki, lokalni mieszkańcy maszerują pod flagą Wieloszarą, złożoną z pasów w różnym odcieniu szarości - od jaśniawego, jakby upieprzonego popiołem z kominka, po czarny - barwę niedomytego ekranu monitora LCD. W najbliższych dniach podobne marsze pojawią się we wszystkich sarmackich miastach. Wzywam Was, bracia i siostry, traktujcie ich ze zrozumieniem i dobrocią. Oczywiście rozdawajcie ulotki z adresami najbliższych grup terapeutycznych; zagubieni nieszczęśnicy muszą mieć możliwość powrotu do właściwej, zdrowej homoseksualności. Ale powstrzymajcie się od agresji, okazujcie dobroć.

NA ZDJĘCIU:
Rok 1970. Pierwsza Parada Hetero Równości w Genosse Wanda-Stadt. Przyszli Mandragorzy i Książeta sarmaccy, wówczas jeszcze uczniowie Akademii Obrony Narodowej im. Żenady, kapitanowie Khand (Piotr II Grzegorz) z lewej, i Winnicki-Wander (Michał Feliks/Defloriusz) z prawej, z życzliwością i sympatią spoglądają na pozdrawiających ich heteroseksualistów.

67d5gcmV.jpg
Dotacje
2 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Timan Demollari.
Serduszka
6 822,00 lt
Ten artykuł lubią: ramael, Marek von Thorn-Chojnacki, Filip I Gryf, Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Laurẽt Gedeon I, Timan Demollari, Henryk Leszczyński, Piotr II Grzegorz, Joanna Izabela, Krzysztof Czuguł-Chan, Piotr III Łukasz.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
Tylko hetro! Tylko hetro!
Odpowiedz Permalink
Leszek de Ruth
Należy też pamiętać, że znalazły się grupy antagonizujące, które na Placu Ofiar Heteroseksualizmu w Gennosse-Wanda-Stadt niosły bambusowe pochodnie i głosiły antyzygotyczne hasła.
Odpowiedz Permalink
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Ach, to życzliwe spojrzenie kapitana Khanda @piotrIIgrzegorz ! Nie wiedziałam, że działał na rzecz homoseksualności. I jeszcze nie wiem, co o tym myśleć.
Odpowiedz Permalink
ramael
giphy-downsized.gif
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
@joahimvonribertrop a wiec jestes jednym z zaburzonych spod flagi Wieloszarej? Bedziemy zanosic modly do Wandy w Twojej intencji :)))
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
@NvLH dowództwo wysyłało nas dla ochrony tych zgromadzeń. Szalikowcy Dymana czasem zdecydowanie przesadzali ze swoja heterofobią. Raz nawet zawarto kibicowski pakt o nieagresji - po raz pierwszy doszlo do pojednania z kibicami Rotoru, tylko w celu atakow na Heteromarsz!
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Kawałek z historii. Jakb zawsze znajdą się tacy, którzy by zrozumieć muszą się napić lub potrzebują dojścia do materiałów źródłowych.

To ciekawe zjawisko - pamięć ;)
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Moim zdaniem należy takim akcjom się przeciwstawiać. Jako przedstawiciel mniejszości hetero uważam, że obnoszenie się z tym publicznie przyniesie nam heterykom więcej szkody niż dobrego. Wszystko dobrze, ale w zaciszu alkowy. Naprawdę nie trzeba zmuszać przeciętnych mieszkańców GWS, aby musieli patrzeć na obściskujących się chłopców z dziewczętami. Co dalej? Małżeństwa? Wychowywanie dzieci? Damy rękę a obudzimy się w Boronii Zarakata lub Państwie Kościelnym Rotria.
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Czyli homoseksualiści w nie istniejącym realu. Panie, przecież to głupie!
Odpowiedz Permalink
Michaił von Hippogriff-Vovkulak
Xzc1fZOn.jpg
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
@joahimvonribertrop A WŁAŚNIE ŻE MĄDRE :)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Buziaki w siusiaki są transpłciowe!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.