Filip Powietrzny - "nawet prefekt mą kandydaturę popiera!"

W sejmie debaty nad kandydaturami na ATK, a dziś jeden z kandydatów popisał się niezwykłą, niebagatelną znajomością prawa. Zapytany o to dlaczego jako poseł głosował przeciw swym rywalom w walce o stołek w TK stwierdził, iż nie udzieli on na to pytanie odpowiedzi.

Nasza Pani redaktor, będąca na miejscu całego zdarzenia zapytała zatem kaw. Powietrznego o jego doświadczenie prawne, w odpowiedzi uzyskała informację
-Pani redaktor, prawo jakie jest każdy widzi, ja je znam, ja je stosuję. Pani redaktor, kto inny jak nie ja będzie najlepszym więc kandydatem na Asesora Trybunału Koronnego? Toż nawet prefekt mą kandydaturę popiera!

W związku z powyższym postanowiliśmy zapytać o doświadczenie naszego kandydata na ATK wśród znamienitych prawników Księstwa Sarmacji.

-"Pani redaktor, kaw. Powietrzny jest tym, na którego Sarmacja czekała! Dzięki niemu Temida nie będzie ślepa," mówi jeden z byłych już asesorów TK. "Teraz co najwyżej może tylko ogłupieć" dodaje z uśmieszkiem zażenowania.

-"Pani redaktor, potrzeba nam w TK takich ludzi, z pasją" Wypowiada się Wanda Sławomirska, główna prezes zarządu TK.

W związku z takimi rekomendacjami, nie pozostaje nam nic innego jak tylko stwierdzić, że od dziś wszystko o czym piszemy objęte jest art. 40 ust. 2 pkt 2 KKS.

0O5z3oBX.jpg
Yennefer von Witcher,
redaktor rzetelny
Dotacje
2 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf, Santiago Vilarte von Hippogriff, Gustaw Fryderyk von Hippogriff.
Serduszka
5 849,00 lt
Ten artykuł lubią: Albert Jan Maat von Hippogriff, Filip I Gryf, Ludwik Tomović, Santiago Vilarte von Hippogriff, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Artur Kardacz von Hohenburg , Roland Heach-Romański, Piotr vel Bocian, Orjon von Thorn-Surma, Tomasz Ivo Hugo, Helwetyk Romański.
Komentarze
Filip I Gryf
Miód malina xd
Odpowiedz Permalink
Filip von Sarm
Informuję, iż
Cytuję:
Pani redaktor, prawo jakie jest każdy widzi, ja je znam, ja je stosuję. Pani redaktor, kto inny jak nie ja będzie najlepszym więc kandydatem na Asesora Trybunału Koronnego?
Ja tego nie powiedziałem
@Yenn
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@Powietrzny informuję, iż plotki to plotki, a "PLOTKARA" właśnie nimi się zajmuje ;)
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@Powietrzny nigdy nie myślałam, że będę musiała tłumaczyć czym są artykuły plotkary
Odpowiedz Permalink
Gustaw Fryderyk von Hippogriff
Złoto. Oby więcej takich artykułów.
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@GFvH wracam na dłużej, więc może coś się da z tym zrobić ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.