Pomysł - Spotkania Sarmackie

Narracja i kultura to w mikronacjach podstawa. Ciągle są organizowane jakieś wydarzenia czy to turniej tenisa, regaty lub konkursy wszelkiej maści, ale brakuje wydarzeń cyklicznych, powtarzających się co określony okres czasu. Wiadomo, każdy musi odetchnąć, ale żeby kogoś tu do nas przyciągnąć trzeba pokazać aktywność, zaangażowanie i ciekawe wydarzenia. Dlatego właśnie pomyślałem iż dobrym pomysłem będzie organizacja cyklicznych spotkań. Zainspirowałem się wypowiedzią Czcigodnego Seweryna Santeckiego z obiadu zorganizowanego przez JO Laurencjusza Ma Hi at Atery w zamku w Gidenie.
Cytuję:
"Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wspólnie pobalujemy."

Wtedy właśnie w mojej głowie zaczął się rodzić pomysł stworzenia takiej inicjatywy. Dzisiaj chciałbym zaprezentować jej system w którym będzie ten pomysł działał. Na obiad będziemy się spotykali nie za często , bo raz na dwa miesiące w stolicy jednej z prowincji. Zaraz ktoś powie: "Chwila, przecież mamy 12 miesięcy więc podzielone na dwa wychodzi 6, a prowincji w Sarmacji jest tylko 5." Nad tym też pomyślałem i sądzę iż dobrym pomysłem było by zorganizowanie jednego z obiadów przez Księcia i Dwór Książęcy.Nie wiem jeszcze tylko na co na to powie Książe( ͡° ͜ʖ ͡°). Kolejność myślę iż by była następująca : Teutonia, Starosarmacja, Hasseland, Sclavinia, Baridas, a na końcu Książę.

Wiem, że krótko i bez zdjęć, ale chciałem tylko przedstawić pomysł.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach i prze PK.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 043,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Filip I Gryf, Marceli z Ossolińskich Bordoński, Adi Alatristé, Januš Allan von Hippogriff, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Santiago Vilarte von Hippogriff, Helwetyk Romański, Adam Jerzy Piastowski, ramael.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
Pomysł dobry, ale będzie trzeba poczekać co powie Książe.
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Pomysł ciekawy. Trzeba się jedynie nad organizacją zastanowić, ale pomysł bardzo dobry. :-)
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Zawsze mamy Slawonię, która prowincją co prawda nie jest, ale dołączyła niedawno, więc może być szóstym gospodarzem ;)
Odpowiedz Permalink
Gustaw Fryderyk von Hippogriff
@LudwikTommo przemyślę tą propozycję :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.