Periodyk Hasselandzki - wydanie rocznicowe

Szanowni państwo

Za kilka godzin rozpoczniemy świętowanie kolejnej rocznicy powstania Księstwa Sarmacji. Niech ta wspaniała rocznica (chociaż jeszcze wspanialsza 20. zbliża się już wielkimi krokami) będzie dla nas chwilą radości, która niesie ze sobą promyczek aktywności.

Życzę przyjemnej lektury. Projekt jest trochę bardziej obdarty z szaty graficznej, jednak nad tym wszystkim jeszcze pracuję - w końcu jeszcze nie składałem gazety na poważnie, a Off-side nie był ogromnym sukcesem - w każdym razie nie poddajemy się i próbujemy dalej! :D Odnośnik do pdfa znajduje się w obrazku. Razem ok. 12 stron, razem z okładką, stroną końcową oraz wolną stroną z okładki. Dopiero przy publikacji zdałem sobie sprawę, że nie ma spisu treści, no ale trudno się mówi :D

Przyjemnej lektury!
F5YQlq66.png
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf, Filip von Sarm, Piotr III Łukasz.
Serduszka
6 577,00 lt
Ten artykuł lubią: Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Piotr vel Bocian, Filip I Gryf, Santiago Vilarte von Hippogriff, Albert Jan Maat von Hippogriff, Januš Allan von Hippogriff, Helwetyk Romański, Piotr de Zaym, Piotr III Łukasz.
Komentarze
Filip I Gryf
To się biorę! :-D
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Bardzo przyjemna lektura, krótko i przejrzyście opisująca losy Hasselandu. Z niej dowiedziałem się więcej historii niż do tej pory znalazłem w informacjach na stronach forum.
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
Znakomite!
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Zakładam, że JO spekulował moją rezygnację w ramach niespodzianki :D
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Super tekst, dla kogoś dosyć nowego to coś, co wytłumaczy mu, co się działo.
Odpowiedz Permalink