SF1: 4 wyścigi do końca drugiego sezonu...

1XJH7l73.png

Witajcie fani kopanej ściganek ;)

D
rugi sezon w Sarmackiej Formule One (na platformie igpmanager.com) powoli dobiega końca. Mamy za sobą 13 z 17 wyścigów a walka o tytuły mistrzowskie wciąż trwa. I choć po pierwszych 4 czy 5 wyścigach wydawało się, że z palcem w nosie komplet zgarnie Otto von Spee Asketil ze swoim Kombinatem to później coś im się pochrzaniło (albo inni się obudzili...) i teraz mamy pasjonującą walkę dwóch teamów o tytuł mistrzowski (choć Far North Racing wciąż może namieszać) i dwóch kierowców, którzy toczą bój między sobą: William Robinson (Kombinat) o utrzymanie przewagi oraz Diogo Hall (Zakon) o jej zniwelowanie.

O
becnie klasyfikacja konstruktorów (czyli teamów, nie czarujmy się części dostarcza ta sama firma dla wszystkich...) wygląda tak:
K2IVjP6H.png

Wśród kierowców jak wspomniałem wciąż trwa walka o pierwsze miejsce, ale równie pasjonująca jest walka o miejsce trzecie:
Ng9e664n.png
asXZjUH8.png


N
ajbliższy wyścig odbędzie się w Singapurze, gdzie pogoda się nieco poprawia. Wczoraj prognozy mówiły o deszczu a po dzisiejszej porannej mżawce meteorolodzy mówią o przejaśnienia i miejscowym wychylaniu się słoneczka.
10851Vfp.png

K
to się jeszcze z nami nie ściga a chciałby to dołączyć można w każdej chwili. System jest skonstruowany w taki sposób aby świeżaki mogły się szybko zrównać poziomem zarówno umiejętności kierowców jak i poziomu w rozwoju bolidów.

Uwaga! System promuje aktywnych kierowców ale logowanie się raz dziennie na 5 minut w dni bez wyścigu (4 dni) aby pociągnąć trening kierowców i ewentualnie puścić budowę budynku oraz na 10 minut (3 dni) przed wyścigiem aby ustawić taktykę to nie problem. Jest całkiem dobrze działająca apka na telefon. Dodatkowo można sobie podejrzeć wyścig na żywo (ok 30min) co daje bardzo dużą wiedzę na temat zachowania się opon :)


PS. Więcej informacji o lidze i rozgrywkach można znaleźć tu:
http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/11489/9

Pozdrawiam
Vhris aka Kris Toruńczyk ;)
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Julian Fer at Atera, Gustaw Fryderyk von Hippogriff.
Serduszka
6 905,00 lt
Ten artykuł lubią: Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Julian Fer at Atera, Mustafa Owski, Tomasz Ivo Hugo, Filip I Gryf, Januš Allan von Hippogriff, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Otto von Spee-Asketil, Król Patryk I Labacki.
Komentarze
Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
@AlbertJanMaat na razie 4, ale liczę, że będzie medal.
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Świetny opis. Cieszy, że F1 cały czas trzyma się dobrze :)
Odpowiedz Permalink
Mustafa Owski
Trzeciego miejsca w generalce nie oddam :D Na drugie nie ma co liczyć bo w ostatnich wyścigach aż tak dużych różnic punktowych nie będzie.

Ale w indywidualnej kierowców o 3 powalczę :D
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
@Owski Ja w połowie sezonu twierdziłem, że Kombinatoryków nie dogonię. Zostały 4 wyścigi i wcale nie mam dużej straty. Wystarczy jak mi pomożesz ich objeżdżać ;)
Odpowiedz Permalink
Albert Jan Maat von Hippogriff
@TadeuszBrus niestety nie ma szans. To chyba nie mój sezon :P
Odpowiedz Permalink
Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
@AlbertJanMaat no to w następny masz być na 1 miejscu ;)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
Nie ma dupy. Jeden sezon na doszlusowanie do czołówki i dopiero w następnym walka o punkty.
Aktywność, aktywność i jeszcze raz aktywność.
5 minut codziennie...
Odpowiedz Permalink
Mustafa Owski
@Vhris Ja pomagam samemu sobie ;D

A dla reszty przykład mnie - dołączyłem teraz, a w połowie sezonu zacząłem juz ścigać sie na naprawde niezłym poziomie gdzie od kilku wyścigów częściej jestem na 1,2,3 miejscu niż niżej.
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Niezły sport muszę przyznać. :-)
@AlbertJanMaat Tato, do podium tak blisko... ;-)
Odpowiedz Permalink
Gustaw Fryderyk von Hippogriff
Ostatnie miejsce... W sumie się nie dziwię bo dawno nie zaglądałem
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
@GFvH: no to musisz to jak najszybciej nadrobić. Im więcej nas się ściga tym zabawniej jest :)

@Owski wiem, że pomagasz sobie. Nie dość, że ścigam Kombinatoryków to jeszcze muszę się oglądać za siebie bo czuję twój oddech :)
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
A ja myślałem, że SLF1 już umiera :X

Pytanie. Gdzie jest Singapur, bo lokalizacja w naszym świecie jakoś nie przychodzi mi do głowy :D czy to nie jest przypadkiem jakieś miasto w Leblandii?
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
@AFvTD To jest pisane szyfrem ;) Tak na prawdę Singapur to jest oznaczenie jednego z miast w Wandystanie. Ale nie zdradzę którego ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.