Ród Wężów, Helwetyk Romański, 05.05.2019 r. o 11:28
Ankieta dotycząca tożsamości: 66,7% Sclavińczyków w Konsulacie Sclavinii

 
xr2445jg.png


Szanowne Panie, Szanowni Panowie,
Szanowni Państwo!

Przedstawiam kolejną odsłonę wyników przeprowadzonej w gronie obywateli sarmackich ankiety dotyczącej tożsamości w Księstwie Sarmacji. Ankietowani zostali poproszeni o udzielenie odpowiedzi na pytanie „Wskaż tożsamość lub tożsamości, z którymi się identyfikujesz”.

Jest to czwarta odsłona, poświęcona odpowiedziom udzielonym przez obywateli sarmackich zamieszkałych w Konsulacie Sclavinii. Było ich dziewięciu, co stanowiło 16,36% ogółu ankietowanych.

1. Liczba tożsamości ankietowanych mieszkańców Sclavinii

9Bolw90R.png
Najczęstszym wskazaniem były dwie tożsamości (czterech ankietowanych). Trzech ankietowanych poczuwało się do jednej tożsamości, po jednym — do trzech i pięciu.

2. Tożsamości w gronie ankietowanych mieszkańców Sclavinii

36OMj6NI.png
Za Sarmatę (Sarmatkę) uważa się 88,9% obywateli sarmackich zamieszkałych w Sclavinii. Kolejne wskazanie to Sclavińczyk (Sclavinka) — 66,7%. Pozostałe tożsamości otrzymały po jednym wskazaniu, to jest 11,1%.

Kolejne wyniki zostaną opublikowane w najbliższych dniach. Wyniki poprzedniego podsumowania, dotyczącego Hasselandu, są dostępne w tym miejscu.

Dziękując wszystkim za udział,
łączę wyrazy szacunku,

LwuAS4fs.png

(—) Helwetyk książę Romański.
 
 
1qnaRM5S.png
 
 
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 834,00 lt
Ten artykuł lubią: Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Laurẽt Gedeon I, Januš Allan von Hippogriff, Eustachy Playstation, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Peter West, Roland Heach-Romański.
Komentarze
Januš Allan von Hippogriff
Cytuję:
...w Konsulacie Slavinii.

Slavinia? A co to takiego? ;)
Odpowiedz Permalink
Helwetyk Romański
Odpowiedz Permalink
Akrypa Rabotowicz von Primisz
Jak widzę "Dwie Tożsamości, "Trzy Tożsamości" to bardziej mi się to kojarzy z tym ile to ktoś ma klonów a nie narodowości.
Permalink
Peter West
Super!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.