II Sobór Powszechny w Srebrnym Rogu

rWnt15Uy.png
uvP72Dui.png
Siostry i Bracia w Powadze!

Kościół Diuczej Wiary nie ustaje w wysiłkach, by nieść słowa Proroka poprzez wzburzony ocean niepowagi do wszystkich, którzy gotowi są przyjąć je do swego serca. Wytrwale kroczymy w stronę Senatu Wiecznego.

Gdy niespełna rok temu, 28 kwietnia, zapowiadałem I Sobór Powszechny, zachwycałem się tym, że mamy 25 wiernych. Dzisiaj jest nas już 42 osoby. To dużo, a jednak wciąż za mało. Odsetek zaangażowanych w życie Kościoła jest niewielki. Chcemy to jednak zmienić i m.in. nad tym będziemy pracować w nadchodzącym czasie. Pragniemy udowodnić, że każdy może mieć swój wkład w życie naszej wspólnoty. Będziemy próbować angażować jak największą ilość wiernych w bieżące życie Kościoła. Chcemy być żywą organizacją, a nie martwym tworem, żyjącym jedynie zrywami kilku osób.

To już się zaczęło. Każdy wierny może zapisać się do Straży Marszałkowskiej, która to, pod dowództwem JW Dowódcy Juliana Fer at Atera, będzie zapewniać bezpieczeństwo Marszałkowi Senatu, Arcysenatorom, Senatorom, strzec grawitariów, miejsc kultu, pełnić warty przy grobie Proroka, podczas nadiuczeństw, Soboru i obrad Senatu. To prawdziwie poważna służba Kościołowi. Zachęcam serdecznie do zapisów!Siostry i Bracia w Powadze!

Ogłaszam wszem i wobec, że na 9 maja zwołuję II Sobór Powszechny Kościoła Diuczej Wiary, a miejscem obrad ustanawiam Srebrny Róg, korzystając z zaproszenia JO Diuka ik Lihtenštán i licząc na jego szerokie wsparcie przy organizacji Soboru. Szczegółowy program zostanie wywieszony na dniach w Sali Kuluarowej.

Już teraz można dokonywać zapisów, by wziąć udział w tym doniosłym wydarzeniu i móc realnie wpłynąć na losy Kościoła.

Zachęcam również do składania datków w intencji Soboru.

Uroczyste nadiuczeństwo inauguracyjne odbędzie się 9 maja na discordzie, o godzinie 19:30.


Za wszystkie datki i deklaracje udziału składam już teraz serdeczne Diuk zapłać.


Łącząc wyrazy Powagi,

Krzysztof Czuguł-Chan
Pierwszy Senator
Kościoła Diuczej Wiary

czch.png

rWnt15Uy.png
Dotacje
2 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Andronik.
Serduszka
7 370,00 lt
Ten artykuł lubią: Andronik, Laurẽt Gedeon I, Joanna Izabela, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Henryk Leszczyński, Severin von Verwaltung, Tomasz Ivo Hugo, Januszek von Hippogriff-Pałasz, Król Patryk I Labacki.
Komentarze
Andronik
Jako skromny wyznawca Proroka i Powagi, pragnę złożyć Jaśnie Oświeconemu Pierwszemu Senatorowi najlepsze życzenia powodzenia w trakcie Soboru oraz inspiracji nieustającej. Żałuję wielce że nie dane będzie mi uczestniczyć w wydarzeniu, lecz służba moja niewystarczająco jeszcze Poważna, abym mógł pochwalić się tytułem szlacheckim.

Będę się przyglądał i rozpowszechniał Słowo wśród nędznych statusem jak ja. Pozostawajcie w Powadze, Pierwszy Senatorze.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
@Vann Do udziału zaproszony jest każdy. Zarówno w Soborze, jak i wydarzeniach towarzyszących. Nie zamykamy się i nie izolujemy w żaden sposób. Co można zauważyć chociażby w dostępności Sali Plenarnej, gdzie będzie miał miejsce Sobór. Wsłuchujemy się w głos każdego, kto ma w sercu Powagę. Obwarowanie dotyczy li tylko głosowania.
Odpowiedz Permalink
Severin von Verwaltung
@piwniczak Czy przed II Soborem planowane są egzorcyzmy dla osób pozostających pod wpływem niepowagi?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.