Park Stołeczny, Cudzoziemiec 1, 07.04.2019 r. o 14:57
Szkoła uczuć w TK

Witam wszystkich serdecznie po więziennym nieco mniej wolnym, ale szczęśliwym urlopie. Na wstępie mogę powiedzieć że patrząc na towarzystwo LGBT w TK miałem nieco dobry ubaw w ich śmieciowych orzeczeniach, ale w kolejnych numerach nieco szerzej przedstawię to co się tam działo.

Ja osobiście muszę przyznać że więzienie JKM było miłe, przytulne z dobrym jedzeniem i wieloma imprezami. Więc nie wiem po co mnie wygonili na wolność, ale mam nadzieję jeszcze tam wrócić. Poza tym dwóch pedałów przychodziło raz w tygodniu tj. Hergemon i spee-Asketil celem sprawdzenia stanu mojej resocjalizacji, no i muszę powiedzieć że chłopaki stanęli na wysokości zadania, tyle że w sprawach seksualnych, ale o nich szczegóły w kolejnym wydaniu.

Otóż sam proces Wawrzyniak&Dżek był nieco komiczny z powody samego tępego przewodniczącego składu, który zaszczycił swą obecnością przy tym nieznajomością prawa, tchórzostwem i brakiem opanowania nie tylko posuwając seksualnie Dżeka, Asketila czy Dyman Wandera zgodnie z kanonem niektórych poz Kamasutry w przerwie rozpraw, ale też i prawo by blokować kogoś systemowo mając nad tym władzę. Już pomijając ten fakt odebrano mi nie tylko prawa samego procesu ale i prawa do odwołania się od wyroku. Chciałbym nadmienić że także nie wklejenie mojej całej wypowiedzi odnosi się do tych kwestii powyższych co w sposób arogancki przekłamano uogólniając moje wyjaśnienia pominięte przez TK. O ile jestem wstanie zrozumieć masturbację vicehrabiego Alfreda z wyroku o tyle nie rozumiem jak można w TK uprawiać seks nie bacząc że przychodzą tam Sarmaci w różnych sprawach.
Zapewne samo TK się dobrze bawiło i super bo o to chodzi, i patrząc w przyszłość tego typu pozytywnych idiotów z całą pewnością nie zabraknie.

W dniu 10.04.2019 odbędzie się - Paraolimpiada z wiedzy prawnej. Z racji że uczestnicy są niesprawni intelektualnie i umysłowo odpowiedzi będą Tak/Nie by nie wysilać ich horyzontów umysłowych. Pytania i odpowiedzi będą opublikowane w kolejnym wydaniu.

A oto uczestnicy:
1. Wojciech Hergemon
2. Alfred Fabian von Tehen Dżek
3. Defloriusz Dyman Wander
4. Otto von Spee-Asketil


Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia.

Od dziś obowiązuje nowy termin:

Alfodżekizm- to forma inicjacji seksualnej polegająca na podnieceniu rzeczami podobnymi do zabawek różnej formy, przy czym nie mogący jednym orgazmem zaspokoić swoich potrzeb seksualnych. Jest to pewna forma dewiacji w Sarmacji będąca potrzebą rozładowania stresów i różnych form zaczepek od innych osób.

I kawał:

Jaka jest różnica między Wojciechem a Alfredem?
Do Wojciecha jest pociąg, a do Alfreda kolejka:)


- Jarosław Wawrzyniak -

Rejestr zmian

  • Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, dn. 07.04.2019 o 18:16:19: Ukrycie artykułu: Na podst. art. 44. ust. 1. oraz ust. 2., w związku z użyciem wyrazów wulgarnych w miejscu publicznym, a także obelżywych dla innych osób, w tym urzędników Trybunału Koronnego.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 234,00 lt
Ten artykuł lubią: Albert Jan Maat von Hippogriff.
Komentarze
Andronik
Ach, pan Zanik - dawno pana nie widziałem!
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec 1
@Vann
Miło mi Pana powitać.
Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Cóż, wątpię iż następny numer w ogóle się ukaże.

Gdzie jest Prefekt?
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec 1
@AFvTD

Hehe
Widziś jakbyś miał funfla w TK przynajmniej o IQ=0 to nie musiałbyś teraz cherchać spermą
Permalink
Gustaw Fryderyk von Hippogriff
Panie Wawrzyniak. Powiem krótko. Takie cyrki to pan niech urządza w Dreamlandzie, a nie w państwie normalnym, jakim jest Sarmacja.
Odpowiedz Permalink
Santiago Vilarte von Hippogriff
To nie jest dobry dzień na pisanie takich rzeczy, Norek z serialu będzie mógł do tego przyjechać dopiero jutro.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec 1
@Kong
A jaki to cyrk? Od KD to odpierdolta się Pan
Permalink
Cudzoziemiec 1
@SantiVilarte
No i super:)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.