Herold, Andronik, 01.04.2019 r. o 20:13
Ruszają Skrzydła Fal!

ju5zB133.png

mS7XmOe5.jpg

Skrzydła Fal

Nadszedł wreszcie czas na inaugurację dawno zapowiadanych regat żeglarskich! Wyczekiwane przez zaprawionych w bojach marynarzy zawody rozpoczną się już dziś o godzinie 21, gdy sześć jednostek wypłynie z portu w Markonie zmierzając z przystankami do Nikolaopolu. Po opłynięciu kontynentu i wyspy Sarmacji, i ominięciu tak prominentnych ośrodków jak Almera, Srebrny Róg, Fer czy Stara Przystań, wyłoniony zostanie zwycięzca którego obsypiemy złotem. Pozostali uczestniczy zajmujący podium też mogą liczyć na pokaźne nagrody pieniężne. A wszystko to śledzić można na żywo poprzez ten wątek!

Tego wydarzenia nie powinno się widzieć jedynie w kategoriach szarych zawodów, ale w szansie dla rozkwitu sarmackich sportów morskich. Kultura grupowania się i współzawodnictwa jest podstawą do budowy rzeczy wielkich. Organizatorzy liczą nie tylko na żywe uczestnictwo i obserwację poczynań zawodników z zapartym tchem, ale także na rychłą szansę do powtórzenia tej wyjątkowej okazji.

Wybierz swojego faworyta i wygraj wraz z nim! W komentarzach do tego artykułu typować można jednego ze zwycięzców regat. Biorą w nich udział: Julian Fer at Atera, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Ryszard Maj, Albert Jan Maat von Hippogriff, King Kong von Hippogriff oraz Januszek von Hippogriff-Pałasz. Jest to zupełnie darmowe. Jeżeli trafisz pierwsze miejsce, otrzymasz 2000 libertów nagrody!

Pozostaje już tylko życzyć tym zaprawionym wilkom morskim powodzenia. Ahoj!


Organizator Skrzydeł Fal
/—/ Szymon Grański

Ap7HPjqj.png
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser.
Serduszka
5 143,00 lt
Ten artykuł lubią: Albert Jan Maat von Hippogriff, Joanna Izabela, Daniel Szekeres, Filip I Gryf, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Laurẽt Gedeon I, Julian Fer at Atera, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini.
Komentarze
Filip I Gryf
Ja już wyruszyłem! A ty? :-)
Odpowiedz Permalink
Albert Jan Maat von Hippogriff
@JanuszekPalasz Ja wolę poczekać na odpływ ;)
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
@AlbertJanMaat Jak chcesz tato. (Pamiętaj, spotkamy się za 5 dni na mecie? :-)
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
¡Adelante!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.