Giełda w czerwieni

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Dzisiejsza sesja znów stała pod znakiem spadków. SIG stracił 2,6% i ze sporym naddatkiem skorygował wzrost sprzed paru dni. Pozostałe indeksy również stały pod znakiem niedźwiedzi.
Wśród spółek, jedynie Silverhorn i LOGO zakończyły sesję z symbolicznymi wzrostami. Na drugim biegunie znalazły się Karczma pod Złotą Kaczką i Zligbud, które straciły ponad 4%. Sytuacja Karczmy jest poważna, bowiem w ciągu miesiąca straciła 1/3 swojej wartości, a wskaźniki techniczne również nie dają póki co podstaw do wejścia w inwestycję. Zwłaszcza wskaźnik P/E (C/Z), notujący obecnie wartość ujemną, co może oznaczać, że rynek nie spodziewa się wzrostów.

p0439mof.jpg

Spoglądając na wskaźniki makro, gospodarka znajduje się niemal na dnie. Jednak niskie ceny paliw i energii mogą zachęcić spółki do inwestycji. Spółki obecne w sektorze budownictwa, takie jak Zligbud, mogą wypatrywać z nadzieją wzrostu cen mieszkań w przyszłości.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 552,00 lt
Ten artykuł lubią: Antoni Kacper Burbon-Conti, Peter West, Król Patryk I Labacki, Filip I Gryf, Mateusz Quadina, Wojciech Hergemon, Severin Verwaltung-Esteladio, Adam Jerzy Piastowski, Jan Sapieha, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Ivan Darvish, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini.
Komentarze
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
To wszystko wina podwyżki cen żywca wieprzowego! Jeszcze wywieziemy ten rząd na taczkach!
Odpowiedz Permalink
Santiago Vilarte von Hippogriff
¡Olé!
Odpowiedz Permalink
Peter West
Kryzys, kryzys, wszędzie kryzys :O
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Jak mawia klasyk: "Ramzes umarł, kryzys żyje."
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
A to mówicie, że takie problemy na giełdzie...
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.