Trybuna Diuków, Prokrust Zombiakov, 30.12.2018 r. o 15:43
Kuryer Koronny 14/2018

37Jp7eia.png

dD8yYg0Q.png

Podczas uroczystości koronacyjnych nasi obywatele oraz mieszkańcy otrzymali szereg nadań. Ich lista wzbogaciła Aleję Chwały im. Hrabiego Avistacka. Ku pamięci.

su1Yy41c.jpg

Trwa debata nad projketem nowej Konstytucji. Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser przedstawił projekt z naniesionymi poprawkami a w debacie wzięło udział już czterech obywateli. Najgorętsi zwolennicy projektu liczą ciągle na uzyskanie komentarzy i oświadczeń od znacznie szerszego kręgu Sarmatów.

qb507Cm4.png

Książęce Miasto Grodzisk zarządzane przez kaw. Januszka Pałasza bije rekordy miejskiej aktywności.

W ramach obchodów koronacji Piotra III Łukasza w Grodzisku trwa I Turniej Rycerski. Po licznych zaskakujących próbach na turniejową arenę dotarło jedynie dwóch śmiałków i z zapartym tchem obserwujemy ich zmagania.

Z okazji świąt na miejskim rynku stanęła gigantyczna choinka a Koło Filantropijne przeprowadziło zbiórkę darów oraz pieniędzy na rzecz potrzebujących wraz niezbędnym wsparciem logistycznym. Pomoc trafiła wszędzie tam gdzie jest potrzebna i co najważniejsze daleko od elitarnych dzielnic miejskich.

Później na rynku zapłonęło wielkie ognisko które nim zgasło zostało zgodnie ze starym obyczajem rozniesione do domostw mieszczan.

vvtfJ25n.png

Zakończyła się produkcja sprzętu narciarskiego który ma zostać wykorzystany w organizowanych biegach. Trwa budowa Stoczni w Soli a równocześnie ruszyły prace przy Punkcie Kontrolnym "Glony" - w stanie podwyższonego ryzyka atakiem zombie.

0M97e1AW.png


Ekstraklasa
FC Czarnolas wygrał z Lotosem Trizopolis i awansował na pozycję lidera. Cocodrilos de Punta pokonali Powagę Czarnolas i awansowali na (5)... zaś Powaga (10) bez zmian. FC Bullace (7) przegrali z Synami Wandy.

Pierwsza Klasa
KS Anioly Grodzisk awansowały na (3) po trzeciej wygranej z rzędu. CKS Grabarnia Grodzisk po trzecim remisie w sezonie spadła na (4). WW Laviva Fer (10) ciągle na dnie ale przynajmniej na chwilę pojawił się trener drużyny - więc jest jakaś nadzieja.

Druga Klasa
Polonia Czarnolas (2) zremisowała z LKS-NK Troyanowitze. Osadzeni Grodzisk (4) pokonali na wyjeździe FC Almera. Hetman Grodzisk (8) zremisował a Piraci z Tropicany (6) pokonali Margońskie Konie.

Trzecia Klasa
Los Pinguinos de Sola (8) oraz Dyskobolia Czarnolas (9) przegrali swoje mecze.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 510,00 lt
Ten artykuł lubią: Andrzej Swarzewski, Józef Sowiński, Julian Fer at Atera, Jarosław Wawrzyniak, Januszek von Hippogriff-Pałasz, Daniel Szekeres, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Krzysztof Czuguł-Chan, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz, Tadeusz von Hippogriff-Brus.
Komentarze
Januszek von Hippogriff-Pałasz
O znów jestem w kuryierze. ☺
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.