Rada Ministrów, Peter West, 24.12.2018 r. o 16:55
Orędzie Bożonarodzeniowe Kanclerza
Seria wydawnicza: Orędzia Kanclerza

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
paNg9coL.png
Grodzisk, 24.12.2018

Orędzie Kanclerza
Święta Bożego Narodzenia 2018

Szanowni Rodacy,
Dzisiaj szczególny dzień dla wielu osób z naszej społeczności. Niezależnie jednak od wyznania celebrujemy dzisiaj wartości które są bliskie nam wszystkim, które każdy z nas powinien mieć w sercu - pokój, radość, życzliwość.
Dzisiaj w tą cichą noc, świętą noc - jak mówi nam kolęda Stille Nacht w 200 rocznicę jej powstania, życzę wszystkiego co najlepsze.
Życzę, by ten czas stał się czasem rodzinnym. Życzę pomyślności w życiu realnym, jak i wirtualnym. Niech pokój, radość, dobro i życzliwości zawsze wypełniają Wasze domy.

W ostatnim czasie działo się w naszej ojczyźnie dużo. Jednak będąc zjednoczeni dla wspólnego dobra Sarmacji przejdziemy ten czas.
Moja kadencja jako kanclerza jest bardzo krótka. Nie powołałem rządu, gdyż stwierdziłem, że po ludzku nie ma to sensu. Mimo to wnioski są rozpatrywane na bieżąco. Żałuję, że nie dano mi szansy wykazania się na stanowisku kanclerza trochę dłużej.
Chce już teraz w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie w kandydowaniu na urząd Kanclerza jak i podczas mojej krótkiej kadencji. Bardzo Wam wszystkim dziękuję!

Wkrótce wybory do Sejmu. Apeluję byśmy spełnili obywatelski obowiązek i poszli do urn. To w naszych rękach jest przyszłość Sarmacji!

Na zakończenie chciałbym jeszcze raz życzyć wszystkim Wam, Drodzy Rodacy wszystkiego co najlepsze. Niech także Nowy Rok - 2019 okaże się rokiem dobrym i pomyślnym zarówno dla każdego z nas jak i całej Sarmacji.
Wszystkiego co najlepsze na te święta i Nowy Rok!
Wesołych Świąt!
(-) Peter West
Kanclerz Księstwa Sarmacji

O35k2Hce.jpg
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Cudzoziemiec 1, Piotr III Łukasz.
Serduszka
8 751,00 lt
Ten artykuł lubią: Albert Jan Maat von Hippogriff, Cudzoziemiec 1, Konrad Jakub Arped-Friedman, Andrzej Swarzewski, Filip I Gryf, Laurẽt Gedeon I, Józef Sowiński, Wojciech Hergemon, Thomas von Lisendorff, Piotr III Łukasz, Apolinary Montserrat, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Baszar Svensson at Atera, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini.
Komentarze
Cudzoziemiec 1
Możemy różnic się poglądami, ale to czas świąt rodzinnych i zgody, czas pokoju i pewnych rozmyślań. Życzę i Panu i wszystkiem Sarmatom ciepłych, radosnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.
Permalink
Filip I Gryf
Dziękuje i wzajemnie.
Odpowiedz Permalink
Wojciech Hergemon
Wstyd się przyznać, ale nawet nie wiedziałem kto jest kanclerzem.
Odpowiedz Permalink
Thomas von Lisendorff
Również życzę Panu Zdrowych i Spokojnych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności na nadchodzący Nowy Rok.
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
To jest jakiś Kanclerz?
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Historia Kanclerza Westa to bajka o Babie Jadze udającej do czasu mądrą mentorkę. Na końcu bajki Jaś zostaje porzucony w ciemnym lesie.

Każdy to powie - nie ufaj Babie Jadze.
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Wesołego Jajka :P
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.