Wieści ze stadionów 1/2018
Seria wydawnicza: Wieści ze stadionów

2PefZ.png

Kolejne zwycięstwa bialeńskich klubów w SLP!

S
obotni wieczór 15 grudnia 2018 r. przyniósł kolejne zwycięstwa bialeńskich zespołów, które rozgrywają swój pierwszy sezon w Trzeciej Klasie Sarmackiej Ligi Piłkarskiej. Lider tabeli - Legia Lisendorff pewnie wygrała z Olympiakosem Karyeas 2-0. Mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby sędzia Travis Tee uznał gola dla Olympiakosu, którego strzelił w 5 minucie Jacek Faliszewski. Tak się jednak nie stało i w 39 minucie na prowadzenie wyszła Legia po golu Andriego Aschenbrennera. Wynik ustalił w 60 minucie Esteban Fonseca.

2Pegj.jpg
Radość kibiców Legii Lisendorff
Źródło

U
nia Wolnograd również ponownie odniosła ligowy sukces. Po pięknym spotkaniu w stosunku bramek 2-0 pokonała u siebie Dyskobolię Czarnolas. Gole zdobywali napastnicy drużyny - w 40 minucie Valiancin Sacunkievich i w 50 minucie Ivan Jebiewdenko. Dzięki zwycięstwu Unia awansowała na 3 miejsce w tabeli, która jest niezwykle ciasna u swojego szczytu.

2PegA.jpg
Kibice Unii Wolnograd fetują zwycięstwo
Źródło

N
iezwykle interesująco zapowiadają się mecze pucharowe obu bialeńskich drużyn, które odbędą się w środę. Prawdziwym piłkarskim świętem w Republice będą jednak przyszłotygodniowe derby Legia Lisendorff - Unia Wolnograd. Derby Bialenii na stadionie im. Tomasza I w Lisendorffie zgromadzą zapewne wielu kibiców. Pozostali Bialeńczycy przerwą przedświąteczne przygotowania, by zasiąść przed telewizorami i kibicować swoim faworytom. Niech wygra lepszy!

2PefX.png
Tabela Trzeciej Klasy SLP po 3 kolejce
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 764,00 lt
Ten artykuł lubią: Filip I Gryf, Józef Sowiński, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Laurẽt Gedeon I, Antoni Kacper Burbon-Conti, Thomas von Lisendorff, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Król Patryk I Labacki, Cudzoziemiec 1, Albert Felimi-Liderski, Julian Fer at Atera.
Komentarze
Filip I Gryf
Gratuluję trenerom i życzę dalszych sukcesów.
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Niech wygrają ... ci co się bardziej starają ;)
Odpowiedz Permalink
Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
no no, grajcie dalej
Odpowiedz Permalink
Alex Joe
Sport to zdrowie!
Odpowiedz Permalink
Antoni Kacper Burbon-Conti
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Kurczaki! Moja drużyna ostatnio wygrała. :D pora się w końcu wziąć do roboty, to może jeszcze coś ugramy w tym sezonie
Odpowiedz Permalink
Albert Felimi-Liderski
Cieszy, że pojawia się obecnie całkiem sporo niezłych jakościowo artykułów okołosportowych - progress w porównaniu do sytuacji kilka lat wstecz.
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Aż się serce cieszy, że w Gidenie jeszcze haratają w gałę. Druga pozycja to już coś ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.