Gazeta Hasselandzka, Piotr Paweł I, 09.11.2018 r. o 15:26
Mikronauta - pierwsze kroki

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
"Mikronauta" ma być naszym narzędziem do propagowania mikronacji w realnym świecie. Mamy już stronę z ładnym adresem, ruszamy więc do działań. Po kolei więc:

1. Zgłosiło się kilku chętnych do współpracy. W kolejności zgłoszeń: Erik Otton kaw. von Hohenburg, Simon Peter Liberi, Rihanna dssa Aureliuš-Sedrovski, Robert Fryderyk, Eddard Noqtern (ale go aktualnie nie ma), Michael Wolferine - chyba nikogo nie pominąłem?... Czy wszyscy podtrzymują chęć współpracy? Na razie zapraszam do szeroko rozumianego zespołu redakcyjnego.

2. Na razie ja będę wszystkie teksty czytał, akceptował i redagował. W miarę upływu czasu, możliwie szybko, podzielimy zadania. Cała redakcja na razie będzie przede wszystkim decydowała o zamieszczeniu konkretnych tekstów.

3. Proszę o pisanie tekstów. Kto nie ma pewności, czy jego temat jest dobry - proszę o kontakt. Sugeruję na początek tematy ogólne: co to są mikronacje, po co tam jesteśmy, co robimy - ale w sposób ciekawy! 1800 - 2700 znaków + w miarę możliwości jakaś ilustracja.

4. Jak już pisałem: ponieważ "Mikronauta" jest skierowany do zewnątrz, nie prowadzimy międzypaństwowych ani personalnych kłótni na jej łamach, unikamy przesadnego promowania swojej własnej mikronacji i krytyki innych.

5. Oczywiście, przyjmę chętnie artykuły także autorstwa osób z innych mikronacji.

6. Adres mailowy: mikronauta@wp.pl

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 774,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Albert Jan Maat von Hippogriff, Guedes de Lima, Joanna Izabela, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Król Patryk I Labacki, Severin von Verwaltung, Julian Fer at Atera, Tutmozis Grenlandzki, Piotr III Łukasz, Adam Peterelli, Paulus Buddus, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Prokrust Zombiakov
Czy istnieje jakaś strategia na to jak Mikronauta ma spełnić swój cel czyli promocję ? Kto i jak dowie się o jego istnieniu ? Jak zachęcimy do tego żeby ktoś niezainteresowany temate przynajmniej przeczytał jeden artykuł ?

Pytam w dobrej wierze. Nie krytykuję samego pomysłu.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
No ja ze swojej strony już pomagam jak mogę, natomiast co do tekstów, to obecnie nie czuję się na siłach. Niemniej jak mnie najdzie chęć to coś napiszę :)
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Trzymam kciuki za powodzenie projektu! Życzę powodzenia.
Odpowiedz Permalink
Joanna Izabela
Na pewno inicjatywa nie zaszkodzi, a może pomóc ;)
Odpowiedz Permalink
Piotr Paweł I
Dziękuję za życzenia! Oczywiście, równolegle do tworzenia pisma musimy opracować plan promocji - ale o tym miał być kolejny artykuł w GH :) Na pewno Facebook, a co jeszcze - zobaczymy.
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Dobry plan nie jest zły, mam nadzieję że siądzie GJ! (Czasami myślę że przydało by się nam ministerstwo propagandy :P)
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
@Eradl W Starosarmacji było do niedawna, ale @piwniczak zmienił je na ministerstwo informacji :(
Odpowiedz Permalink
Tutmozis Grenlandzki
Może Mikronauta zaradzi wymieraniu
v-świata.
Permalink
Piotr Paweł I
Trzeba znaleźć sposób na dotarcie do ludzi z reala ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.