Jutro ćwiećfinał Hasseland-Baridas na Estadio de Major Bravo w Ciuad de Bravo
Seria wydawnicza: Sport

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
UL194Q2e.png

Już jutro o godzinie 19.00 ćwierćfinał, w który, drużyna Baridasu spotka się z reprezentacją Hasselandu, a mecz odbędzie się na Estadio de Major Bravo w Ciuad de Bravo. Jaki skład ostatecznie ustali selekcjoner reprezentacji Baridasu JO Timan Demollari? Na to pytanie ostateczna odpowiedź padnie gdy reprezentacja pojawi się na stadionie, gdyż trener skład trzyma tą informację w głębokiej tajemnicy. Spotkanie ćwierćfinałowe poprowadzi sędzia Hans Grüber (S5,H9). Ponadto w wydzielonej strefie kibica dla chętnych rozdawane będą tradycyjne czapki kibica.

d6HoC77F.png

Biorąc pod uwagę ostatnią wypowiedź JO Michała Michaelusa, którą zamieścił wczoraj w godzinach porannych "...Już teraz mogę napisać, że nie ma szans na taki finał. Teutonia i Baridas trafiły do tej samej połówki drabinki. Potencjalne półfinały wyglądają tak: Dreamland/Wandystan - Sclavinia/Trizondal - Hasseland/Baridas - Teutonia/Starosarmacja...", dalsze rozgrywki zapowiadają się obiecująco. Ponadto cieszy fakt, że drugi mecz ćwierćfinałowy, który rozegrany zostanie pomiędzy Teutonią, a Starosarmacją odbędzie się na stadionie Estadio de Dragones w Gidenie. W związku z tym, ze gideński stadion cieszy się ostatnio dość dużą popularnością to zamierzam ten będący w mym posiadaniu stadion dalej rozbudować wraz z towarzyszącym mu zapleczem logistycznym, w które wchodzi między innymi budowa punktów gastronomii i powiększenie zaplecza hotelowego oraz płyty lotniska.

zhIIXggj.png
zabytkowy Estadio de Major Bravo.

Wracając do ćwierćfinału w Ciuad de Bravo mniej wtajemniczonym kibicom, którzy dawno już nie odwiedzali tego przesiąkniętego republikańską tradycją miasta należy się wyjaśnienie. Otóż stary leciwy stadion został odrestaurowany i służy tutejszej młodzieży, a miasto u podnóża niewielkich pagórków w malowniczym krajobrazie zyskało nowy stadion, który obecnie jest pusty, ale zapewne jutro wypełni się po brzegi gdyż na mocy sprawowanego urzędu zdecydowałem, że na ćwierćfinał wstęp będzie wolny.

X8bfi3GR.jpg
nowy Estadio de Major Bravo.

Poniżej zamieszczam pełen skład reprezentacji, która walczyć będzie o kolejne zwycięstwo w tych rozgrywkach:
7UX64gir.png
Zawodnicy: obrońca Enzo Furrante i pomocnik Jarvis McImage kończą karierę po zakończeniu sezonu, a pomocnik Demetrio López García został lekko kontuzjowany i w dniu dzisiejszym powinien wrócić do swojej bieżącej formy.

Mimo, że piłka w grze, a ostateczne rozstrzygnięcie tych rozgrywek jeszcze przed nami to jednak myślę, iż wypada też przedstawić czołowych piłkarzy baridajskiej jedenastki. Mam nadzieję, że dane dotyczące zasług dwójki piłkarzy da się odczytać, a klubowi kibice zjednoczeni w "Bananas" jak zwykle gorąco wspierać będą swych piłkarzy.

8JM708P1.png

Szersza relacja spodziewana jest po meczu, a wszystkich kibiców zachęcam do odwiedzin krainy białego proszku i baridajskiego rumu oraz niemrawych rządów ospałych, opasłych, acz szczęśliwych funkcjonariuszy La Militia El Regulo.

Dla najbardziej zaangażowanych kibiców rozlosowane zostaną karty stałego klienta, które zaprojektowane przez Sorchę hrabinę Raven dodatkowo umożliwią miłe spędzenie czau przy tequili i w obecnosci Mariachi.


h1R25MMQ.jpg

Zapraszam

(-) Laurencjusz MaHi at Atera
Pan w Gidenie
Serduszka
14 612,00 lt
Ten artykuł lubią: Gotfryd Slavik de Ruth, Timan Demollari, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Zbyszko Gustolúpulo, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Michał Michaelus, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Robert Fryderyk, Łukasz Kwiatkowski, Defloriusz Dyman Wander, Piotr III Łukasz, Jarosław Wawrzyniak, Ludwik Tomović, Julian Fer at Atera, Peter West, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Prokrust Zombiakov
Niech wygra bogatszy !
Odpowiedz Permalink
Timan Demollari
Wspaniała zapowiedź, serdecznie dziękujemy i nie możemy się już doczekać pojedynku z Hasselandem!
Odpowiedz Permalink
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
Daję lajka, chociaż mogliście chociaż pół słowem napomknąć o reprezentacji Hasselandu :D
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Wieczorem będziemy zatem wiedzieć więcej.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Patriotyzm lojalny w pełni aktywny na 100% Brawo
Permalink
Julian Fer at Atera
Baridas pnie się do góry. Przynajmniej to cieszy oko. Gratuluję :)
Odpowiedz Permalink
Peter West
Super!!!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.