Merkuriusz Gelloński, Prokrust Zombiakov, 03.11.2018 r. o 01:17
Wienskodrom ukończony

C9R5SlY4.jpg
31 października 2018 / 240 dER

Gigantycznym wysiłkiem sympatyków naszej sprawy zakończyliśmy budowę Wienskodromu. Zajęło nam to ponad pół roku a koszt przedsięwzięcia okazał się niemal dwukrotnie większy od pierwotnie zakładanego. Wszystko to jedna utraciło swoje znaczenie gdy gigantyczna, ważąca 140 ton, maszyna opuściła prowizoryczną halę montażową w Ferze i potoczyła się w kierunku Pustkowi.

XHRKfN0E.png

Wienskodrom oznaczony symbolem "W0" to połączenie pancernej machiny bojowej oraz koszar. Równocześnie pełnić ma funckję mobilnej stolicy Pustkowi oraz siedziby Naczelnika.

q97hk68U.jpg

Warunki mieszkalne w W0 mogą wydawać się ciężkie. Streferzy mają do dyspozycji kwatery bardziej przypominające trumny niż pokój jednak w obliczu bezgranicznego i nieludzkiego zła zalewającego Gellonię nikt nie będzie narzekał. Liczy się to, że żaden obłąkany zombie nie zaskoczy nas we śnie.

Wienskodrom jest długi na 30 merów, szeroki na 10 a wysoki na 8. Osiąga prędkość 10 km/h jednak celem przyświecającym tej konstrukcji nie była szybkość a niszczycielka siła. Żadne nawet największe stado nie zatrzyma naszej flagowej machiny toczącej się majestatycznie przez Pustkowia.
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Ludwik Tomović.
Serduszka
6 670,00 lt
Ten artykuł lubią: Piotr III Łukasz, Marceli z Ossolińskich Bordoński, Wojciech Hergemon, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Albert Jan Maat von Hippogriff, Avril von Levengothon, Guedes de Lima, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz, Severin von Verwaltung.
Komentarze
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Buduję, pracuję.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.