Park Stołeczny, Friedrich Urbanowicz, 31.10.2018 r. o 21:53
Pierwsze wrażenia w Księstwie Sarmacji

Chciałbym w tym felietonie przedstawić moją opinię o Księstwie Sarmacji, w której mieszkam od kilku dni.
(Tytułowe) pierwsze wrażenie po V-przybyciu jest pozytywne. Ładny i czytelny interfejs, możliwość wybrania miejsca zamieszkania (w moim przypadku zamieszkałem w Eldoracie w Konsulacie Sclavinii), rozmowy z innymi obywatelami KS na różne tematy (poprzez IRC, Forum Centralne), pisanie tekstów o różnej treści i można tak wymieniać i wymieniać...

Szkoda, że tutaj nie działa żadne radio lub telewizja, ponieważ (moim zdaniem) przekazywanie wieści z Księstwa i ogólnie z V-świata w takiej formie stałoby się bardziej atrakcyjne. Na szczęście mamy jeszcze wspomnianą wyżej możliwość pisania różnej maści tekstów na Parku Centralnym, czy w poszczególnych gazetach artykułów na tematy społeczne, polityczne, kulturalne etc.

Zatem podsumowując. Czy moja wizyta w Księstwie Sarmacji była warta świeczki? Jak najbardziej tak. Na tę opinię składają się wyżej wymienione przykłady, oraz (być może przede wszystkim) wspaniała, spokojna atmosfera, udzielająca się wśród nas - Sarmatek i Sarmatów. W dobie dzisiejszych (i niestety wszechobecnych) pato-streamów w innych krańcach internetu niż Mikronacje, to właśnie do tych drugich można uciec, kiedy ma się wrażenie, że na takim portalu nie ma nic innego, niż patologia i przemoc.Friedrich Urbanowicz
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 935,00 lt
Ten artykuł lubią: Andrzej Fryderyk, Erik Otton von Hohenburg, Albert Felimi-Liderski, GdL, Albert Jan Maat von Hippogriff, Cudzoziemiec 1, Filip I Gryf.
Komentarze
Erik Otton von Hohenburg
Aż przypomniały mi się moje pierwsze wrażenia zaraz po przybyciu do KS w zeszlym roku :D. Z tego co mi wiadomo, to były już w mikronacjach próby stworzenia radia i telewizji internetowej.

W każdym bądź razie cieszę się, że do KS napływają nowe osoby, chętne do jakiegokolwiek działania :)
Odpowiedz Permalink
Friedrich Urbanowicz
@HochErik "Aż przypomniały mi się moje pierwsze wrażenia zaraz po przybyciu do KS w zeszlym roku :D." - No widzisz :)
Tak, TVT, Radio Sarmacja. To właśnie przez nie zawitałem do KS :)
Odpowiedz Permalink
Piotr III Łukasz
@HochErik się prowadziło audycje w SarmaVoice, konkursy się robiło, nawet słuchowisko radiowe. To było coś!
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Nic nie stoi na przeszkodzie, by Autor rzucil sie w wir tworzenia nowych stacji czy rozglosni. Co prawda niezapomnianego litewskiego zaspiewu red. Sokolowicza nic nie przebije, ale nowa jakosc z pewnoscia da sie uzyskac!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.