Zakończenie I Soboru Powszechnego w Czarnolesie

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
rWnt15Uy.png
uvP72Dui.png
Bracia i Siostry w Powadze!

I Sobór Powszechny w Czarnolesie ustalił, co ustalić należało, wybrał, kogo wybrać było trzeba, więc swą rolę wypełnił całkowicie, ale też w sposób należyty i z właściwą Powagą powinien zostać zakończony. W związku z tym pragniemy zaprosić wszystkich na oficjalne uroczystości zakończenia Soboru, które będą miały miejsce

29 sierpnia o godzinie 20:00 na #sarmacja.

Uroczystości składać będą się z kilku części.

Rozpoczniemy, oczywiście, uroczystym nadiuczeństwem. Następnie przejdziemy do mianowania Senatorów Kościoła Diuczej Wiary, wręczymy powołania do Kongregacji i Komisji, a także mianujemy dowódcę Straży Marszałkowskiej. Po tym Pierwszy Senator wygłosi kilka słów podsumowania i płynnie przejdzie do prezentacji niespodzianki przygotowanej przy współudziale JKW Helwetyka Romańskiego, JO Diuka Leszczyńskiego i JO Diuka Lihtenštána. Chętni będą mogli zabrać głos, wygłosić przemowy, świadectwa i inne. Na końcu odbędzie się inauguracja obrad Senatu i na tym uroczystości się zakończą.

Zapraszamy do udziału i wspólnego doświadczania Powagi, którą przesycone będzie to wydarzenie.Wszystkich chcących wspomóc finansowo na trudnej drodze głoszenia Powagi lub dołączyć do Kościoła Diuczej Wiary, zapraszamy do kancelarii. Za wszelkie datki składamy poważne Diuk zapłać.
rWnt15Uy.png
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo, Erik Otton von Hohenburg.
Serduszka
7 500,00 lt
Ten artykuł lubią: Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Henryk Leszczyński, Ignacy Urban de Ruth, Piotr III Łukasz, Joanna Izabela, Tomasz Ivo Hugo, Robert Fryderyk, Vladimir ik Lihtenštán, Laurencjusz Ma Hi at Atera, Heweliusz Popow-Chojnacki, Stanisław Mostowicki, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, Król Patryk I Labacki.
Komentarze
Krzysztof Czuguł-Chan
WAŻNE
Do zainteresowanych: jeśli irc nie będzie działać w środę (a póki co na to się zanosi), to uroczystości odbędą się na sarmackim discordzie: https://discord.gg/H4dBvVb
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.