Kolejny krok w integracji ze Sclavinią

tKdeTno1.png

W dniu dzisiejszym Starosarmacja podejmowała podczas jednodniowej wizyty Konsula Sclavinii, Jego Książęcą Wysokość Helwetyka Romańskiego. Po uroczystym przyjęciu znakomitego gościa na lotnisku grodziskim, Konsul oraz Namiestnik wspólnie zwiedzili najważniejsze zabytki i atrakcje miasta, wśród nich siedzibę cechu katowskiego, Bibliotekę Unislawowską, a także Lochy grodziskie. Po ukazaniu tych pomników chwały monarchofaszyzmu, dygnitarze udali się na wspólny obiad (że względu na gigantyczne ceny, jakie osiąga żywność w Suwerenie, serwowany był zwykły kukuł).

Po posiłku Konsul i Namiestnik udali się na Plac Namiestnikowski, gdzie miał miejsce główny punkt uroczystości. Poprzedziło go przemówienie Namiestnika Starosarmacji, Remigiusza Lwowskiego von Hochenhaüsera:
Cytuję:
¡Compañeros!

Gromadzimy się dziś w tym miejscu, aby sfinalizować długi proces negocjacji. Dzięki wspólnym wysiłkom naszej Partii oraz sclavińskich elit to, na co tak długo czekaliśmy, stanie się faktem. Grodzisk stanie się członkiem SEG!

Tłum przyjął te słowa burzliwymi oklaskami. Konsul był tak wzruszony, że nie przemawiał, zdołał jedynie wykrzyknąć "Vivat!", co zaraz podchwycili zebrani ludzie. Na koniec obaj dygnitarze dopełnili formalności, dokonując uroczystej ratyfikacji umowy o przystąpieniu Starosarmacji do Systemu Ewidencji Gruntów. Tym samym kolejny krok w integracji ze Sclavinią został uczyniony.
¡Arriba Sarmatia Antigua!
Niech trwa Ostateczna Krucjata!
8qdwE8J0.jpg
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 253,00 lt
Ten artykuł lubią: Erik Otton von Hohenburg, Stanisław Mostowicki, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Marceli z Ossolińskich Bordoński, Helwetyk Romański, Severin Verwaltung-Esteladio, Cudzoziemiec 1, Guedes de Lima.
Komentarze
Marceli z Ossolińskich Bordoński
Wiwat! To wielki dzień! <3
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
I bardzo dobrze! Tylko bliska współpraca może nas uratować!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.