Park Stołeczny, Erik Otton von Hohenburg, 18.07.2018 r. o 16:46
Atak terrorystyczny w Angemont: 14 osób nie żyje, kilkadziesiąt jest rannych

61Lo9961.jpg

18 lipca rozpędzona furgonetka wjechała w ludzi na placu w centrum Angemontu. Policja potwierdziła, że zajście na placu było atakiem terrorystycznym. Za organizację zamachu odpowiedzialny jest 19 nastoletni imigrant z Eranu.


R
zecznik prasowy policji hasselandzkiej Joaquim Forn podał oficjalną liczbę ofiar zamachu. Zginęło 14 osób, a przynajmniej 25 zostało rannych, a w śród nich jest również Menadżer M.st Angemont Erik Otto von Hohenburg.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 841,00 lt
Ten artykuł lubią: Stanisław Mostowicki, Albert Jan Maat von Hippogriff, Łukasz Kwiatkowski, Cudzoziemiec 1.
Komentarze
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
Znowu ten Morthensen...
Odpowiedz Permalink
Stanisław Mostowicki
Czy zamachowiec przeżył?
Permalink
Stanisław Mostowicki
P.S. Trochę dziwne, że ten człowiek przybył z Eranu - młodego kraju, któremu brakuje rąk do pracy. Jeśli zrobił to w imię Dżihadu, to tylko osłabił (chyba) jedyne muzułmańskie państwo w mikroświecie. Miejmy nadzieję, że nie będzie więcej takich ataków.
Permalink
Cudzoziemiec
Boli mnie stereotypowe myślenie, dodajmy, że niczym nie uzasadnione, o Islamie. I mówię to śmiertelnie poważnie.
Odpowiedz Permalink
Stanisław Mostowicki
@RCA Również martwi mnie ta narastająca nienawiść w społeczeństwie. Ludzie nie zdają sobie sprawy z istoty problemu i wielu czynników, a osądzają pochopnie krzywdząc ludzi. Najgorsza jest jednak ta przerażająca nienawiść i zwierzęca wściekłość, nie tylko wobec islamu. Wszyscy obcy są zagrożeniem, a ci spośród nas, którzy myślą inaczej też są obcymi. Całkowity brak myślenia i współczucia u jakże "katolickiego" społeczeństwa nie zwiastuje świetlanej przyszłości.

Oczywiście mówię tutaj o realu, nie ma to związku z artykułem ani autorem, to jest tylko internetowa zabawa. Gorzej jest w rzeczywistości...Kurde chyba za bardzo poszedłem w Schopenhauera.
Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
To pewnie gluten i laktoza, najwięksi zbrodniarze wojenni od czasu człowieka maupy... bo jak nie oni to kto? (ciekawe czy guma nadal trzyma)
Odpowiedz Permalink
Erik Otton von Hohenburg
@RCA @Stanisław Mostowicki pisząc ten artykuł nie miałem zamiaru szerzenia szeroko pojętej islamofobii, ani tym bardziej szerzyć uprzedzenia do tego zacnego państwa.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans van der Ice
[*] Pamięć ofiarom... #PrayforAngemont
Co do nowego tworu to jeżeli takie działania będą się powtarzać to nie widzę innego sposobu jak zastosowanie słynnego wariantu serbskiego. W tym przypadku można ich do piachu a nawet trzeba.
Odpowiedz Permalink
Stanisław Mostowicki
@HochErik Jestem tego w pełni świadom, za nic cię nie winię! To był komentarz to reala.
Permalink
Stanisław Mostowicki
Swoją drogą, tag @HochErik wprowadza w błąd, w twoim nazwisku nie ma "Hoch" tylko "Hoh" a osoba o nazwisku Erik Hoch już istnieje. Dałem się na to nabrać i trochę się zdziwiłem patrząc na twoje zdjęcie profilowe :D
Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Powiem tak troche mnie dziwi budowanie narracji, o tego typu niusy...
Permalink
Cudzoziemiec 1
@RCA To nie stereotyp, to fakt i to miażdży islam, który był utożsamiany z bratnią religią chrześcijańską. Nie wszyscy są źli, ale ich sposób myślenia czy prawo nie stawia ich w świetle krajów cywilizowanych.
Permalink
Cudzoziemiec
Co, proszę? Stereotyp i to nad wyraz szkodliwy. A co do cywilizacji to ja bym tak się nie prędko o jakości tej tzw. zachodniej się nie wypowiadał. Wkład krajów muzułmańskich i nauki muzułmańskiej w rozwój choćby medycyny jest znacznie większy.

Jak Pan może mówić o czyimś sposobie myślenia odnosząc się do grupy ponad 1,6 mld ludzi? To jakaś abberacja... I co Pan wie o prawie krajów muzułmańskich, do którego konkretnie kraju się Pan odnosi?

Apeluję o zaprzestanie rozprzestrzeniania szkodliwych i bzdurnych tez.
Odpowiedz Permalink
Hewret von Thorn
Mogliście napisać, że bialeńscy patrioci typu Swirydiuk nienawidzą Hasselandczyków i postanowili ich mordować poprzez akty terrorystyczne.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.