Park Stołeczny, Erik Otton von Hohenburg, 18.07.2018 r. o 16:46
Atak terrorystyczny w Angemont: 14 osób nie żyje, kilkadziesiąt jest rannych

61Lo9961.jpg

18 lipca rozpędzona furgonetka wjechała w ludzi na placu w centrum Angemontu. Policja potwierdziła, że zajście na placu było atakiem terrorystycznym. Za organizację zamachu odpowiedzialny jest 19 nastoletni imigrant z Eranu.


R
zecznik prasowy policji hasselandzkiej Joaquim Forn podał oficjalną liczbę ofiar zamachu. Zginęło 14 osób, a przynajmniej 25 zostało rannych, a w śród nich jest również Menadżer M.st Angemont Erik Otto von Hohenburg.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 841,00 lt
Ten artykuł lubią: Stanisław Mostowicki, Albert Jan Maat von Hippogriff, Łukasz Kwiatkowski, Cudzoziemiec 1.
Komentarze
Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan
Znowu ten Morthensen...
Odpowiedz Permalink
Stanisław Mostowicki
Czy zamachowiec przeżył?
Permalink
Stanisław Mostowicki
P.S. Trochę dziwne, że ten człowiek przybył z Eranu - młodego kraju, któremu brakuje rąk do pracy. Jeśli zrobił to w imię Dżihadu, to tylko osłabił (chyba) jedyne muzułmańskie państwo w mikroświecie. Miejmy nadzieję, że nie będzie więcej takich ataków.
Permalink
Cudzoziemiec
Boli mnie stereotypowe myślenie, dodajmy, że niczym nie uzasadnione, o Islamie. I mówię to śmiertelnie poważnie.
Odpowiedz Permalink
Stanisław Mostowicki
@RCA Również martwi mnie ta narastająca nienawiść w społeczeństwie. Ludzie nie zdają sobie sprawy z istoty problemu i wielu czynników, a osądzają pochopnie krzywdząc ludzi. Najgorsza jest jednak ta przerażająca nienawiść i zwierzęca wściekłość, nie tylko wobec islamu. Wszyscy obcy są zagrożeniem, a ci spośród nas, którzy myślą inaczej też są obcymi. Całkowity brak myślenia i współczucia u jakże "katolickiego" społeczeństwa nie zwiastuje świetlanej przyszłości.

Oczywiście mówię tutaj o realu, nie ma to związku z artykułem ani autorem, to jest tylko internetowa zabawa. Gorzej jest w rzeczywistości...Kurde chyba za bardzo poszedłem w Schopenhauera.
Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
To pewnie gluten i laktoza, najwięksi zbrodniarze wojenni od czasu człowieka maupy... bo jak nie oni to kto? (ciekawe czy guma nadal trzyma)
Odpowiedz Permalink
Erik Otton von Hohenburg
@RCA @Stanisław Mostowicki pisząc ten artykuł nie miałem zamiaru szerzenia szeroko pojętej islamofobii, ani tym bardziej szerzyć uprzedzenia do tego zacnego państwa.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
[*] Pamięć ofiarom... #PrayforAngemont
Co do nowego tworu to jeżeli takie działania będą się powtarzać to nie widzę innego sposobu jak zastosowanie słynnego wariantu serbskiego. W tym przypadku można ich do piachu a nawet trzeba.
Odpowiedz Permalink
Stanisław Mostowicki
@HochErik Jestem tego w pełni świadom, za nic cię nie winię! To był komentarz to reala.
Permalink
Stanisław Mostowicki
Swoją drogą, tag @HochErik wprowadza w błąd, w twoim nazwisku nie ma "Hoch" tylko "Hoh" a osoba o nazwisku Erik Hoch już istnieje. Dałem się na to nabrać i trochę się zdziwiłem patrząc na twoje zdjęcie profilowe :D
Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Powiem tak troche mnie dziwi budowanie narracji, o tego typu niusy...
Permalink
Cudzoziemiec 1
@RCA To nie stereotyp, to fakt i to miażdży islam, który był utożsamiany z bratnią religią chrześcijańską. Nie wszyscy są źli, ale ich sposób myślenia czy prawo nie stawia ich w świetle krajów cywilizowanych.
Permalink
Cudzoziemiec
Co, proszę? Stereotyp i to nad wyraz szkodliwy. A co do cywilizacji to ja bym tak się nie prędko o jakości tej tzw. zachodniej się nie wypowiadał. Wkład krajów muzułmańskich i nauki muzułmańskiej w rozwój choćby medycyny jest znacznie większy.

Jak Pan może mówić o czyimś sposobie myślenia odnosząc się do grupy ponad 1,6 mld ludzi? To jakaś abberacja... I co Pan wie o prawie krajów muzułmańskich, do którego konkretnie kraju się Pan odnosi?

Apeluję o zaprzestanie rozprzestrzeniania szkodliwych i bzdurnych tez.
Odpowiedz Permalink
Hewret z Gerwenu
Mogliście napisać, że bialeńscy patrioci typu Swirydiuk nienawidzą Hasselandczyków i postanowili ich mordować poprzez akty terrorystyczne.
Odpowiedz Permalink