Startuje SLP Liga Piłkarska. Dołącz do największej sportowej społeczności mikroś

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
n43KAfFo.png
Targające trzewiami emocje, archetypiczne piękno gry i wciągająca niczym morwańskie bagniska narracja. Dołącz do SLP Ligi Piłkarskiej i stań się częścią najstarszej i największej sportowej społeczności mikroświata.

SLP Liga Piłkarska powstała w 2006 roku, dziś tworzy ją niemal 40 klubów z Sarmacji, Teutonii, Baridasu, Sclavinii, Wandystanu i wielu innych mikronacji. To największe i najbardziej elitarne rozgrywki sportowe polskiego mikroświata. W spotkaniach ligowych i pucharowych spotykają się najtęższe umysły, najgrubsze piszczele i najbardziej pojemne żołądki. Bo SLP to także kibice, niepowtarzalna atmosfera i otoczka, jakiej pozazdrościć mogą nawet realowe ligi.

SLP Liga Piłkarska pozwala stać się częścią niezwykłej społeczności z pasjonującą historią, społeczności pełnej emocji i energii, która napędza do działania. SLP zmienia życie. Spójrzcie tylko na tych kilka świadectw.

Aborcjusz, gimnazjalista, 16 lat

Mój stary to fanatyk SLP. Pół mieszkania zajebane skarbami kibica najgorsze. Średnio raz w miesiącu robi nam w mieszkaniu małe Heysel, bo jego ukochane Kumkwaty znowu przejebały. W swoim szesnastoletnim życiu już pięciokrotnie tapetowałem swój pokój. Druga połowa mieszkania zajebana Piłką Do Drewna i piłkarskim dodatkiem do Gońca Czarnoleskiego. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach na xpercie i kręci gównoburze z innymi że słaby CR. Kiedyś ojciec mnie wkurwił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach że mój junior złapał trzy cegły w jeden sezon. Dzisiaj sam gram w SLP.

Grzegorz, były prezes Sarmackiego Związku Piłki Nożnej, 58 lat
Długo myślałem, że mój alkoholizm nie ma sensu. Dziś piję, by uczcić zwycięstwo i piję, by utopić łzy porażki. Życie jest piękne.

Robert, gwiazda futbolu, 28 lat
Kiedy wróciłem do Scholandii, koledzy z szatni śmiali się, że w kadrze gram drewno. Wtedy przypominam im, jak doszedłem do półfinału Pucharu SLP ze Zniczem Poddębice. Wtedy milkną.

Nie daj się przekonywać, dopisz do tej listy własne świadectwo. Wkrótce rusza kolejny 32. sezon rozgrywek SLP. Posiadamy wciąż wolne kluby poszukujące menadżerów. Jeśli jesteś zainteresowany przejęciem zespołu zgłoś się na stronę ligi w systemie X11, wybierz klub oraz prześlij wiadomość potwierdzającą Twoje mikroświatowe dane. W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą.
SLP. Zagraj i poczuj to.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste.
Serduszka
13 777,00 lt
Ten artykuł lubią: Szymon de Canterville, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Robert Fryderyk, Julian Fer at Atera, Erik Otton von Hohenburg, Albert Felimi-Liderski, Aaron Ramsey, Michał Michaelus, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Juliette Alatriste, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Helwetyk Romański, Albert Jan Maat von Hippogriff, Bartłomiej Czapka, Tomasz Ivo Hugo, Piotr III Łukasz.
Komentarze
Erik Otton von Hohenburg
Nareszcie coś nowego :)
Odpowiedz Permalink
Henryk Leszczyński
@HochErik w sumie 12 lat to nie tak znowu długo ;)
Odpowiedz Permalink
Albert Felimi-Liderski
Te świadectwa mówią same za siebie!
Odpowiedz Permalink
Aaron Ramsey
Jestem ciekaw jak to robicie, że mimu tylu drużyn, kibiców wciąż nie występuje zjawisko "kibolstwa".
Odpowiedz Permalink
Erik Otton von Hohenburg
@leszcz zgadza się :D
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Akcja promocyjna działa nadspodziewanie dobrze! Mamy już 2 nowych menadżerów. Został już tylko 1 wolny klub.
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Zwolniło się miejsce w Czarnym Lesie Czarnolas. Czekamy na chętnych menadżerów. Więcej wolnych klubów przed startem sezonu już nie będzie!
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Kurde... w tym sezonie awans nie ma bata :)
Odpowiedz Permalink
Piotr III Łukasz
Skarby kibica, niech żyją!
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Póki co wszystkie 38 klubów zostało obsadzone menadżerami. Na horyzoncie widać kolejne potencjalne wakaty, ale nie zwolnią się one przed początkiem sezonu.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.