Nowe władze Angemont

W dniu 26 czerwca 2018 roku powołano nowego menadżera Miasta Angemont. Świeżo zaprzysiężony urzędnik przedstawił plan działań administracji miejskiej będącej pod jego zwierzchnictwem.

Cytuję:

Szanowni Mieszkańcy Miasta Angemont!

Na samym początku pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie w osiągnięciu zamierzonego celu jakim było osiągnięcie tej zaszczytnej funkcji.
bez was osiągnięcie tego stanowiska byłoby poprostu niemożliwe!

Ponadto cieszę się niezmiernie, że jako nowy menadzer Miasta St. Angemont będę mógł kontynuować pracę dla dobra Stolicy i jej mieszkańców, zarazem pragnę przedstawić Państwu plan działań władz miejskich będących pod moim zwierzchnictwem.

Jednym z głównych priorytetów działalności administracji samorządowej w mieście będzie zwiększenie aktywności nie tylko w obrębie Miasta Angemont, ale i również w obrębie całego Królestwa Hasselandu.

Poruszając temat działań władz miejskich nie sposób nie wspomnieć o sprawie organizacji obchodów 17 rocznicy powstania Królestwa Hasselandu — wydarzenia zarazem przepięknego i jakże ważnego dla naszego narodu i lokalnej społeczności. Dlatego też, wkrótce powołany zostanie Miejski Komitet Organizacyjny Obchodów - którego zadaniem będzie upamiętnienie jednego z najdonioslejszych wydarzeń w naszej historii we współpracy z władzami prowincji.

Wladze miejskie będą aktywnie wspierać wszelkie działania na rzecz rozwoju jednostki po przez inicjatywy kulturalne i społeczne, które w znacznym stopniu integrują naszą nieliczną, aczkolwiek stałe rosnącą społeczność.

Kolejnym bardzo istotnym z punktu widzenia mieszkańców miasta stołecznego przedsięwzięciem będzie budowa kolejnej linii metra oraz znacząca i gruntowna modernizacja wodociągów miejskich i kanalizacji sanitarnej oraz wsparciu dla służby zdrowia, nie należy także zapominać o wsparciu dla Królewskiej Akademii Nauk - będącej dumą i przyszłością naszego miasta.

Bynajmniej inwestycje Miasta nie będą ograniczać się jedynie do powyższych zagadnień ale i również na wsparciu dla innych przedsiębiorstw, które w znaczący i pozytywny sposób wpłynęły na życie mieszkańców miasta.

Inwestycje miejskie będą opierać się w znacznej mierze na kapitale ludzkim, w tym celu powstaną specjalne wyróżnienia dla osób szczególnie zasłużonych dla miasta stołecznego.

Liczę również na owocną i konstruktywną współpracę z innymi samorządami Królestwa Hasselandu i innych prowincji Księstwa Sarmacji. Śmiem twierdzić, że wspólne projekty i inwestycje realizowane przez nasze samorządy znacząco poprawią dole mieszkańców naszej pięknej stolicy.

Pozwoliłem sobie na wymienienie najbardziej pryncypialnych posunięć miejskiej administracji zaplanowanych na okres najbliższych miesięcy, tak więc
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie wszystkich mieszkańców Angemont!

Z poważaniem
(-) Erik Hoch
Menadżer M. St Angemont
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 476,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec 1, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz, Incisive, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Albert Jan Maat von Hippogriff, Stanisław Mostowicki, Bartłomiej Czapka, Peter West, Helwetyk Romański, Eddard Noqtern.
Komentarze
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Licze na owocna współpracę między Angemontem, a Grodziskiem ;)
Odpowiedz Permalink
Erik Otton von Hohenburg
@AFvTD cieszę się niezmiernie, że wyraża Pan takowe chęci, szczegóły współpracy polecam omówić w korespondencji prywatnej :)
Odpowiedz Permalink
Peter West
Jako Burmistrz Harzu liczę na owocną współpracę:)
Odpowiedz Permalink
Erik Otton von Hohenburg
@peterwest ja również :)
Odpowiedz Permalink
Albert Felimi-Liderski
Menadżer — całkiem ciekawy urząd, jaka jest jego geneza?
Odpowiedz Permalink
Erik Otton von Hohenburg
@Albert z tego co mi wiadomo to menadzer jest zarządcą miasta powoływany odgórnie przez władze prowincji (Hasselandu). Co ciekawe istnieje również urząd mera miasta - który jest powoływany w drodze wyborów samorządowych.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.