Nagroda Śmiechu dla Vladimira ik Lihtenštána
Seria wydawnicza: Nagrody i dotacje

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
9HT5tL0y.png
Srebrny Róg, 5 maja 2018 roku


Szanowni Państwo,

Rada Ministrów Księstwa Sarmacji, postanowiła uhonorować jednego z naszych znamienitych obywateli, Jaśnie Oświeconego Diuka-Wicehrabiego Vladimira ik Lihtenštána, herbu Królewski Dar, Nagrodą Śmiechu, w uznaniu zasług dla rozruszania naszego skostniałego społeczeństwa, trafnych i niezwykle śmiechowych komiksów, zabawnych ripost i ogólnego, wesłołego zachowania.

W zasadzie nikt w Księstwie Sarmacji poza niechlubnymi wyjątkami nie ma wątpliwości, że działalność wspomnianej persony stanowi jeden z tych filarów, które trzymają nasze państwo przy życiu, a nas zachęca do dalszego uczestnictwa w tej zabawie. Dzięki takim właśnie obywatelom, możemy uronić łezkę ze śmiechu, naciągnać mięśnie twarzoczaszki i sprawić, że ujędrniona skóra na policzkach przeciwwstawi się procesowi starzenia i nie zostanie przeorana zmarszczkami.

Składając w imieniu Obywateli Sarmacji podziękowanie, zdecydowaliśmy się uchonorować Jaśnie Oświeconego wspomnianą Nagrodą Śmiechu, ufundowaną przez Radę Ministrów, czyli w zasadzie przez nas wszystkich, gdyż jak wiemy, złodziejski Rząd nie ma swoich pieniędzy, a ma jedynie pieniądze podatników. Nagroda skromna bo skromna, ale 10 tysięcy libertów powinno wystarczyć na napełnienie brzucha w Karczmie.

Vladimirze! Niech wena i humor Cię nie opuszczają!W IMIENIU RADY MINISTRÓW

/—/ Konrad J. Arped-Friedman

Kanclerz


E7B55fu3.jpg
Dotacje
2 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: John Rasmusen.
Serduszka
10 692,00 lt
Ten artykuł lubią: Susanne Delfina Kierkeller, Krzysztof Czuguł-Chan, Andrzej Fryderyk, Paviel Gustolúpulo, Albert Felimi-Liderski, Aleksander van der Egval, Tomasz Ivo Hugo, Vladimir ik Lihtenštán, Thimoteus ik Hohentsolern, Kristian Arped, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz, Sorcha Raven, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Laurẽt Gedeon I, Bartłomiej Czapka, Helwetyk Romański.
Komentarze
Albert Felimi-Liderski
Rada Ministrów odpowiada na głos ludu! Vivat Vladimir!
Odpowiedz Permalink
Susanne Delfina Kierkeller
Jedna z najlepszych decyzji jednej z najlepszych Rad Ministrów!
Wiedzą powszechną jest, iż Vladimir zasługuje na wszelkiej maści ordery, medale, honory, śmiechy, radości i buziaczki.
Odpowiedz Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
Panie Kanclerzu! Szanowni Ministrowie! Serdecznie dziękuję za to wyróżnienie. Miło wiedzieć, że gdy jeden organ władzy postępuje w sposób dyskryminujący, Rząd podejmuje słuszne decyzje.
Odpowiedz Permalink
Arnold Kubinek
Zachowanie w pełni poprawne, popieram.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.