Archethyck, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 22.03.2018 r. o 21:08
Facecjalnik #1

Brakuje ostatnio w Sarmacji trochę humoru. Wszyscy martwimy się sytuacją w kraju, martwimy się tym, co się dzieje. Jednak może pora wprowadzić uśmiech na twarzach Sarmatów. Dlatego postanowiłem rozpocząć pisanie Facecjalnika, przeglądu zabawnych sytuacji rodem z ulic Sarmackich miast, których bohaterami są szare osoby, których nie znamy z aktywności na forum czy stronie głównej, a dopiero ich poznamy. Bez zbędnego przeciągania zapraszam na pierwsze wydanie Facecjalnika.

Incydent na ulicy plażowej!
Ruch na ulicy został wstrzymany. Sprawcą mężczyzna w granatowym fordzie. Postanowił on wstrzymać ruch, stawiając swój samochód w oprzek drogi. Korek ciągnie się przez 2,5 kilometra, kierowcy na końcu dziwią się, że nic nie rusza. Przyczyna natomiast bardzo poważna. Niebieskim fordem jechał Sclaviński Ekolog, który zobaczył na ulicy ranną kozę i postanowił pomóc jej wrócić do lasu. Niestety zapomniał przybyć po swój samochód. Almerskie służby drogowe niedługo zajmą się tą sprawą.
OcpW666x.jpg

Skradziono smogówkę z Ferskich sklepów
Pewien Sclavińczyk niesiony szałem postanowił ukraść smogówkę. Na pierwszy celownik postanowił wkraść się niepostrzezenie do sklepu w centrum miasta, korzystając z faktu, że była niedziela bez handlu. Jednak po pierwszym sukcesie, gdzie udało się wyciągnąć 12 flaszeczek smogówki, po 0,7 każda postanowił pojść za ciosem. Wdarł się zatem do kolejnych pięciu sklepów. Całość łupu ocenia się na 53 flaszki smogówki. Teraz poniesie karę i zapłaci 50 tysięcy libertów grzywny i odbędzie 3 miesięczną odsiadkę w Grodziskim więzieniu.
Precz z Wandystanem!
Z takim hasłem na ustach przywitali kibice baridajscy reprezentację Baridasu, gdy wróciła razem z trenerem Demollarim z przegranego meczu w Genose Wanda Stadt. Precz z Wandystanem miała być swoistym dopingiem dla zawodników, a także życzeniem słabej formy dla zawodników reprezentacji Wandystanu. Baridajczyków bardzo to pokrzepiło, więc następny mecz ze świeckimi może okazać się największym sukcesem kadry baridajskiej.
b1g3vnFF.jpg
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 705,00 lt
Ten artykuł lubią: Prokrust Zombiakov, Helwetyk Romański, Michał Pséftis, Guedes de Lima, Bartłomiej Czapka, Susanne Delfina Kierkeller, David de Hoenhaim, Fryderyk von Hohenzollern.
Komentarze
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
no i git! kurde! :)
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
Cytuję:
Teraz poniesie karę i zapłaci 50 tysięcy libertów grzywny i odbędzie 3 miesięczną odsiadkę w Grodziskim więzieniu.
Ale co się napił, to jego!
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Sclavińskich ekologów powinno się w Berezie Kotwickiej pozamykać! :D
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
@GuedesDeLima mnie bardziej dziwi, szczerze mówiąc, że jechał samochodem... :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.