Rada Ministrów, Yennefer von Witcher, 11.02.2018 r. o 19:39
Podsumowanie części rozrywkowej Koronacji JKM
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
9tKM0JSa.png


W dniu wczorajszym, tj. 10 lutego 2018 roku odbyła się Koronacja Jego Książęcej Mości Roberta Fryderyka. Całe święto odbywało się na sarmackim kanale irc i trwało blisko 6 godzin(!). Na obchody koronacyjne trafiło do Sarmacji wielu znamienitych gości z Sarmacji jak i zza granicy państwa. Z tej okazji Rada Ministrów pod przewodnictwem Kanclerza Konrada Jakuba Arpeda-Friedmana zorganizowała konkursy, którym przewodniczyła Minister Kultury Yennefer von Witcher.

Pierwszą atrakcją, jaką pani Minister wraz z kolegami z rządu przygotowała, była licytacja znaczka pocztowego, wydanego w limicie pięciu sztuk. Licytacja była, można by rzec, wręcz zawzięta, a cena znaczka wywindowała bardzo wysoko, gdyż osiągnęła ona aż 152 000 libertów. Znaczek na licytacji wygrał JIhymed Niezyd, któremu serdecznie gratulujemy.

Następnie nadszedł czas na konkursy prowadzone przez Królestwo Baridasu. Tutaj także w organizacji konkursu pomogła pani Minister w związku z zamieszkiwaniem Królestwa Baridasu oraz dlatego, że chciała wspomóc zabawy konkursowe na uroczystości.

Po rozsypankach przygotowanych przez Królestwo Baridasu nastąpiło przejście do dalszych konkursów przygotowywanych przez Radę Ministrów.

Pierwszym z konkursów były szybkie pytania dotyczące ogólnej tematyki historii Księstwa Sarmacji. Tutaj nagrodzeni zostali: Roland Heach-Romański oraz anonimowa diuczessa, która przekazała swoją wygraną dla Królestwa Teutonii. W związku z silnym zaangażowaniem w udział w tym konkursie nagrodę dodatkową - znaczek limitowany - otrzymał Roland Heach-Romański. Serdecznie gratulujemy!

Kolejnym konkursem przygotowanym przez Radę Ministrów był konkurs "Kto to powiedział". Tutaj zasady były proste - kto pierwszy podał nazwisko autora słów wymienionych w Golden Quote ten wygrywał. Tutaj także nagrodzone zostały dwie osoby, Roland Heach-Romański oraz tajemnicza diuczessa. Znaczek w ramach nagrody otrzymała tania anonimowa diuczessa. Serdeczne gratulacje.

Prócz powyższych konkursów pani Minister podniosła poprzeczkę i od siebie zadała 5 pytań dotyczących przeszłości Jego Książęcej Mości Roberta Fryderyka. W tym konkursie zwycięzcy byli o wiele bardziej zróżnicowani. Pani Minister nagrody za swój prywatny konkurs już przekazała.

Rada Ministrów niebawem przekaże resztę nagród.


W związku z koronacją Jego Książęcej Mości, licytowany znaczek otrzymali także: Jego Książęca Mość Robert Fryderyk oraz twórca znaczka - Roland Heach-Romański.

Rada Ministrów pragnie złożyć wszystkim zwycięzcom oraz osobom, które brały udział w konkursach serdeczne podziękowania oraz gratulacje.

Wasza Książęca Mość, panuj nam długo!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
9 024,00 lt
Ten artykuł lubią: Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Cudzoziemiec, Konrad Jakub Arped-Friedman, Daniel Szekeres, Albert Jan Maat von Hippogriff, Roland Heach-Romański, Laurẽt Gedeon I, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Kristian Arped, GdL, Gauleiter Kakulski, Yupeng Beijin-Zhao, David de Hoenhaim, Adam Jerzy Piastowski, Bartłomiej Czapka, Mikołaj Muhammad bin Sa'al - Sueud , Susanne Delfina Kierkeller.
Komentarze
Cudzoziemiec
Dziękuję Pani Minister za zaangażowanie i przygotowane zabawy, jak i oczywiście niespodzianki. Pewnej anonimowej królowej, która zgarnęła tyle nagród gratuluję świetnej zabawy i wiedzy.
Odpowiedz Permalink
Albert Jan Maat von Hippogriff
Było ciekawie, na pewno nikt się nie nudził :-)
Odpowiedz Permalink
Piotr III Łukasz
Chciałem się pochwalić, że również zorganizowałem konkurs na jedno pytanie, który wygrał Jego Książęca Mość a nagrodę ufundowała wspaniała dama Yenn :)
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Mam kolegę, który twierdzi, że ten tytuł mówi o podsumowaniu koronacji Króla Baridasu.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.