Park Stołeczny, Prokrust Zombiakov, 05.02.2018 r. o 08:04
[Ząbi] Podziękowania, przeprosiny, plany

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Przede wszystkim muszę przeprosić Was za nieobecność na podwójnym ogłoszeniu wyników. Był plan ale niestety siekła mnie migrena i dopiero w środku nocy doszedłem do siebie.

Dziękuję Wam za wszystkie głosy które na mnie oddaliście. W Wyborach na Kanclerza brakło na prawdę niewiele i jak sugeruje Dziennik Praw o wyniku zdecydowały głosy ważone. Po to są i co do zasady ciągle zgadzam się, że powinny pozostać - nie będę nazywał tego "czarami nad urną". Optymistyczne jest to, że każdy pojedynczy głos poparcia to obietnica większej wagi głosu w przyszłości.

W wyborach do Sejmu otrzymałem od Was mandat z fantastycznie niską średnią wagą głosu - 2.5. Zawdzięczam to też meandrom ordynacji wyborczej ale tak jak i wcześniej - takie mamy reguły gry. Mam nadzieję nie zawieść aktywnie pracując w Sejmie - chociaż absolutnie nie jestem typem który będzie tworzył sterty nowych ustaw. Raczej skupię się na poprawie to co już jest.

Dziękuję kontrkandydatom w wyborach kanclerskich. Zwłaszcza Rihannie za udzielenie mi poparcia w drugiej turze oraz nowemu Kanclerzowi Konradowi za elegancką kampanię wyborczą bez wzajemnych ataków i jakichkolwiek elementów kampanii negatywnej.

Jestem przekonany, że Konrad Arped-Friedman jest osobą która wie najwięcej o robocie kanclerskiej i jeżeli tylko będzie miał nasze wsparcie tak polityczne jak i po prostu wsparcie aktywnością obywatelską to pokaże co potrafi (tym razem ;).

Swój wynik wyborczy uważam za rewelacyjny i dużo ponad oczekiwania. Zaledwie w grudniu na abdykacyjnej fali wznowiłem swoją aktywność i po dwóch miesiącach otarłem się o fotel Kanclerza. Będę pracował żeby wraz Unią Ludzi ugruntować naszą pozycję w politycznej układance Księstwa i z pewnością zobaczymy się w kolejnych wyborach (choć kanclerskich może już nie być ... ale czy na pewno ?).

Jeszcze raz wielkie dzięki za każdy głos, frekwencję, dyskusje, komentarze.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: John Rasmusen.
Serduszka
13 728,00 lt
Ten artykuł lubią: Helwetyk Romański, Cudzoziemiec, Marceli z Ossolińskich Bordoński, Bartłomiej Czapka, Timan Demollari, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Fryderyk von Hohenzollern, Wojciech Hergemon, Gauleiter Kakulski, Guedes de Lima, Piotr III Łukasz, Viktor Toghon at Atera, Konrad Jakub Arped-Friedman, Tomasz Ivo Hugo, Ignacy Urban de Ruth, Albert Jan Maat von Hippogriff, David de Hoenhaim, Tomasz Mancini, Daniel January von Tauer-Krak, Yupeng Beijin-Zhao, John Rasmusen, Michaś Elżbieta II, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, Roland Heach-Romański.
Komentarze
Piotr III Łukasz
Szczerze mówiąc, głosowałem, więc szkoda.
Ale... W sumie, pożyjemy, zobaczymy, przecież może się okazać, że będzie super.
Odpowiedz Permalink
Konrad Jakub Arped-Friedman
Serdecznie dziękuję za równą, uczciwą walkę w wyborach. Gratuluję dobrego wyniku i uzyskania mandatu poselskiego.

Z polityką jeszcze nie kończysz, jest kawał roboty do odwalenia w Sejmie. Ręce gotowe do pracy, głowy pełne pomysłów i umiłowanie hucpy, to wartości wysoce pożądane w parlamencie. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami jakoż zaorzemy ten kawałek.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.