Dwór Książęcy, Cudzoziemiec, 01.02.2018 r. o 21:29
Orędzie Księcia przed wyborami do Sejmu i wyborami Kanclerza
Seria wydawnicza: Dwór Książęcy

QrU5xM6l.png
Grodzisk, 1 lutego 2018 r.
Już za kilkadziesiąt minut rozpoczyna się podwójne głosowanie wyborcze. Począwszy od północy, przez kolejnych 69 godzin, wybierać będziemy nowy skład Sejmu oraz Kanclerza, który pokieruje pracami Rady Ministrów. O siedem foteli poselskich walczy aż 22 kandydatów, co jest wydarzeniem bez precedensu w najnowszej historii Księstwa Sarmacji. O fotel Kanclerza, po emocjonującej I turze, w której stanęło 6 kandydatów, powalczy dwóch, którzy uzyskali najwyższe poparcie (26,67% oraz 25,67% głosów). Również te wybory, w historii bezpośrednich elekcji kanclerskich, stały się niezwykle wyjątkowe.

Dokonując w ten weekend wyboru wybierać będziecie nie tylko swoich przedstawicieli. Wybierzecie też, a może przede wszystkim, osoby, które gotowe są dokonywać niezwykłego wysiłku zmieniania Sarmacji na lepsze. Zapowiedzi ugrupowań, jak i samych kandydatów, które padły w kończących się za chwilę kampaniach, pozwalają mieć nadzieję na to, że kolejne trzy, a w przypadku Kanclerza cztery, miesiące będą wypełnione aktywną pracą i wieloma ciekawymi inicjatywami. Tego Wam, i sobie, życzymy.

Stając nad kartami wyborczymi zważcie w swych sercach kto przedstawił nam wszystkim ciekawy program, kto daje największą gwarancję jego realizacji. Zastanówcie się czy Sarmację zmienić mogą osoby, które zostaną wybrane "bo są lubiane", czy większy wpływ na nasze otoczenie będą miały jednak te, które gotowe są realizować swe pomysły. Wybierzecie nie tylko dla siebie, ale też dla nas wszystkich, dla przeszło setki obywateli i mieszkańców naszego kraju. To wybór ważny, i wybór niezwykle odpowiedzialny.

Niekiedy spotykaliśmy się z głosami, że pojedynczy głos nic nie znaczy, że nic nie zmieni, że o wyniku zdecydują Ci, którzy mają większą liczbę głosów ważonych. Chcemy Was zapewnić, że to nie jest prawda, a przynajmniej nie jest to prawda cała. Liczy się każdy jeden głos, jesteśmy tego żywym przykładem. Niemal w każdej kampanii wyborczej, w której stawaliśmy, walczyliśmy o każdy jeden głos. Nie ocenialiśmy wyborców przez pryzmat siły ich głosu. W Sarmacji pojedynczy głos ma ogromną siłę, warto o tym pamiętać. Warto głos ów szanować.

Życzymy Wam udanych wyborów, i zadowolenia z wyników jakie one przyniosą. Czeka nas wszystkich, razem, dużo pracy. Wybierzcie mądrze, wybierzcie z głową, serce w demokracji nie zawsze jest dobrym doradcą.

Wszystkim kandydatkom i kandydatom życzymy natomiast cierpliwości i wytrwałości w oczekiwaniu na wyniki. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za każdą i każdego z Was. Pokazujecie, że dla Sarmacji warto się starać i warto iść w wyborczy bój. To bohaterstwo, o którym warto pamiętać. Chylimy przed Wami czoła i życzymy Wam sukcesu.

Vivat Sarmacja!

Robert Fryderyk
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 224,00 lt
Ten artykuł lubią: Apolinary Montserrat, Markus Arped, Albert Jan Maat von Hippogriff, David de Hoenhaim, Konrad Jakub Arped-Friedman, Aleksander Damian Chojnacki, Michaś Elżbieta II, GdL, Helwetyk Romański, Jan Magov-Zaorski.
Komentarze
Markus Arped
Cytuję:
Już za kilkadziesiąt minut rozpoczyna się podwójne głosowanie wyborcze.
Kilkadziesiąt to ma WKM dni panowania. Ponad 100 to już nie kilkadziesiąt.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
@Markus dziękuję za tę szalenie ważną uwagę.
Odpowiedz Permalink
Markus Arped
Z pozdrowieniami od Sarmackiej Partii Faszystów Językowych!
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
W zasadzie to uwaga była poczyniona w czasie edytowalnosći artykułu. SPFJ znów została olana :/
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
@ignac nie została :-( tylko już w łóżku z komórki, a nie cierpię tak edytować. Wyrozumiałości!
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
No luzik przecież xD Nie jeste Teuto... oh wait, jestem. Ale i tak nie będę! ;)
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
*nie będę się o to napierdzielał
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Jeżeli głosy o wybieraniu Kanclerza przez Sejm się ziszczą to być może Kanclerz też skończy po 3 miesiącach z niewielkim okładem.

Coś w tym temacie na pewno się wydarzy...
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Cytuję:
być może Kanclerz też skończy po 3 miesiącach z niewielkim okładem

Jak będzie pracował stosownie i ambitnie, to nikt go okładać nie będzie ;)
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
Ja tam duchem zagłosuję na Arpeda-Friedmana.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.