[AS] Historia secesyjnego Królestwa Sclavinii - publikacja

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
6HO6S6r2.png

Drodzy Sarmaci,
Większość z Was zapewne pamięta misję edukacyjną realizowaną w przeszłości przez Sclaviński Instytut Historyczny. W związku z powstaniem Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda w Eldoracie, instytut uległ likwidacji. Jego dorobek i spuścizna naukowa stała się podstawą do utworzenia Wydziału Historii i Nauk Humanistycznych w murach Akademii. Mimo iż przeobrażeniu uległa sama forma jednostki, której zadaniem jest dbanie o historię sclavińską, misja edukacyjna nie została zaniechana. Dziś mam zaszczyt zaprezentować Państwu najnowszą publikację, pt. Historia secesyjnego Królestwa Sclavinii w świetle materiałów Uniwersytetu Królewskiego w Trizopolis i artykułów Przeglądu Politycznego. Publikacja ta stanowi uzupełnienie sclavińskiej historiografii o jakże trudną ale i ważną kwestię oceny secesyjnego Królestwa Sclavinii. Z tego miejsca również pragnę przeprosić za ewentualne literówki, które mogą się pojawić w jej treści. Pisanie, edycja i korekta obszernego tekstu na temat historii Sclavinii jest dużym obciążeniem, a ludzkie oko czasem potrafi spłatać figla.

***


***

0b8ANA65.png
instytucja.png
Dotacje
4 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Cudzoziemiec, Timan Demollari, Matheos Wielkopolitański, Henryk Leszczyński.
Serduszka
16 540,00 lt
Ten artykuł lubią: Albert Jan Maat von Hippogriff, Matheos Wielkopolitański, Apolinary Montserrat, Laurẽt Gedeon I, Cudzoziemiec, Timan Demollari, Henryk Leszczyński, Yupeng Beijin-Zhao, Vladimir ik Lihtenštán, Orjon Surma, Bartłomiej Czapka, Helwetyk Romański, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Aleksander Damian Chojnacki, Tomasz Habsburg, Ignacy Urban de Ruth.
Komentarze
Matheos Wielkopolitański
Świetna publikacja. Nawet nie wiem kiedy dobrnąłem do końca :)
Odpowiedz Permalink
Apolinary Montserrat
Dziekanie, chapeau bas! :-)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Niesamowita praca! Wspaniałe opracowanie!
Odpowiedz Permalink
GdL
Wszystkim dziękuję za pozytywne opinie. To motywacja do dalszej pracy. :)
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Jako typowy przedstawiciel Fercetu (ferski tercet - Zbyszko/Leszek Chojnacki/ja), zapytuję: Panie Guedesie, skąd Ty Pan Guedes czerpiesz siłę na takie długie dłubaniny :D

W połowie bym przerwał na 2 lata xD
Odpowiedz Permalink
GdL
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.