Dom Statystyk Camelon, Jan Magov-Zaorski, 26.12.2017 r. o 11:10
[Wieści z giełdy]Adbykacja JKM Huga

TCZCjRjm.png
Drodzy Sarmaci,

Jak pewnie zauważyliście jakieś dwa tygodnie temu Sarmacje obiegła smutna informacja o abdykacji JKM Tomasza Hugo. Odbiła się głośnym echem w życiu społecznym spowodowało nadmierną aktywność różnorodnych agencji prasowych. Ale jak to bywa z tak wielkim zdarzeniami nie tylko na politykę czy na życie społecznie mają wpływ a i jak na gospodarkę.

Kilka dni po ogłoszeniu dyzycji JKM o abdykacji. Inwestorzy z GPW zareagowali negatywnie i zaczęli powoli pozbywać się akcji firm Sarmackich. I dlatego odnotowujemy powoli spadek głównego indeksu giełdy i jak wartość poszczególnych spółek. A skąd ten pesymizm u inwestorów oczywiście jest to po prostu nie pewna sytuacja w gospodarcze Sarmaci.

Analitycy DSC rozmawiając, z nie którymi inwestorami dowiedzieli się, że ich decyzje inwestycyjne będę uzależnione od tego, których z kandydatów wygra. Jednoczenie nie zdradzali, kogo by chcieli widzieć na tronie Sarmackim.

Tak więc według analityków DSC giełda będę odnotowywała spadek to momentu wyborów JKM. Po wyborze JKM giełda powinna się ożywisz i odnotowywać zyski.

Pozdrawiamy DSC
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
5 048,00 lt
Ten artykuł lubią: Guedes de Lima, Wojciech Hergemon, Albert Jan Maat von Hippogriff, Adam Jerzy Piastowski, Defloriusz Dyman Wander, Peter West, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Igor Żdanow
Kupować dopóki jest tanio!
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
@igor Właśnie teraz jest drogo po nie na dawno było długi wzrost
Odpowiedz Permalink
Igor Żdanow
@Camel Czyli przesunąć zakupy na dołek ;)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Może też tak być, giełda jednak zareagowała ze sporym opóźnieniem jak dla mnie. Być może jednak, z racji niespodziewanego pobudzenia aktywności nastąpi wzrost jeszcze przed wyborami.
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
H U G O N A
Odpowiedz Permalink
Peter West
Właśnie...HUGONA
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Następny Książę Ciemności proszony jest o wybór mniej skomplikowanego imienia w odmianie.
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
@AJCartonwhisky Do pisuje się to prośby !! ^^
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.