Unicorn Media Corporation, Guedes de Lima, 19.12.2017 r. o 16:41
Przegląd Polityczny 19/12/2017 nr 146

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 727,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Henryk Leszczyński, Konrad Jakub Arped-Friedman, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Roland Heach-Romański, Vladimir ik Lihtenštán, Marceli z Ossolińskich Bordoński, Orjon von Thorn-Surma, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Ignacy Urban de Ruth, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Adam Jerzy Piastowski, Krzysztof von Thorn-Macak.
Komentarze
Hewret von Thorn
Czas zmienić sytuację w Sclavinii! :)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
@Hewret ona jest dobra wnuku :) Tylko ze sportem mamy problem. Jednak z uwagi na przepisy MUP Konsul nie ma prawa tu ingerować. Musi to wyjść od samych graczy :) Ale Twoją zapowiedź biorę za dobrą monetę, że tam gdzie dobrze będzie jeszcze lepiej :)

@GuedesDeLima jest dla mnie wielką radością, że PP uaktywnił się tak bardzo! Liczę, że to dość trwałe ożywienie będzie. Niezwykle ważne jest by narracja z samorządów przenikała a przystępnej formie także na poziom centrali. Brawo!
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
No tak, aktywność napędza powrót P2G, budowa portu w Cracoffi (o której już dawno nie było nic mówione - chociaż przygotowania trwają niezaprzeczalnie), a tak huczne przygotowania do świąt to i tak zostaną pominięte :D no nie ma to jak wyjść z dobra inicjatywa, zawalczyć o to, żeby się udała chociaż w ¼, a i tak wszyscy przegapią ;). Ale to nic, nie ma za co się gniewać. Carpe diem, cieszymy się i w ogóle. Nie ma co siebsmucić, bo to i tak nic nie da xD widocznie za mało huku wokół świat zrobiłem x) bywa, następnym razem będzie głośniej. Jakiś megafon kupie albo coś xD
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Ale sam artykuł 1. Klasa
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
@Jihymed muszę mieć coś na kolejny numer!
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Bardzo przyjemnie się czyta. Choć wieści z Teutońskiego Senatu być może jeszcze zaskoczą jakimś zwrotem ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.