Unicorn Media Corporation, Guedes de Lima, 19.12.2017 r. o 16:41
Przegląd Polityczny 19/12/2017 nr 146

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 727,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Henryk Leszczyński, Konrad Jakub Arped-Friedman, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Roland Heach-Romański, Vladimir ik Lihtenštán, Marceli z Ossolińskich Bordoński, Orjon von Thorn-Surma, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Ignacy Urban de Ruth, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Adam Jerzy Piastowski, Krzysztof von Thorn-Macak.
Komentarze
Hewret von Thorn
Czas zmienić sytuację w Sclavinii! :)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
@Hewret ona jest dobra wnuku :) Tylko ze sportem mamy problem. Jednak z uwagi na przepisy MUP Konsul nie ma prawa tu ingerować. Musi to wyjść od samych graczy :) Ale Twoją zapowiedź biorę za dobrą monetę, że tam gdzie dobrze będzie jeszcze lepiej :)

@GuedesDeLima jest dla mnie wielką radością, że PP uaktywnił się tak bardzo! Liczę, że to dość trwałe ożywienie będzie. Niezwykle ważne jest by narracja z samorządów przenikała a przystępnej formie także na poziom centrali. Brawo!
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
No tak, aktywność napędza powrót P2G, budowa portu w Cracoffi (o której już dawno nie było nic mówione - chociaż przygotowania trwają niezaprzeczalnie), a tak huczne przygotowania do świąt to i tak zostaną pominięte :D no nie ma to jak wyjść z dobra inicjatywa, zawalczyć o to, żeby się udała chociaż w ¼, a i tak wszyscy przegapią ;). Ale to nic, nie ma za co się gniewać. Carpe diem, cieszymy się i w ogóle. Nie ma co siebsmucić, bo to i tak nic nie da xD widocznie za mało huku wokół świat zrobiłem x) bywa, następnym razem będzie głośniej. Jakiś megafon kupie albo coś xD
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
Ale sam artykuł 1. Klasa
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
@Jihymed muszę mieć coś na kolejny numer!
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Bardzo przyjemnie się czyta. Choć wieści z Teutońskiego Senatu być może jeszcze zaskoczą jakimś zwrotem ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.