GŁOS PUSTY popiera głos pusty

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
XD2DUIed.png


Szalom,

chciałbym oznajmić, że partia GŁOS PUSTY, jedna z najliczniejszych obecnie partii na scenie politycznej, której to mam zaszczyt przewodzić, podjęła decyzję w związku z wolną elekcją.

Na kongresie partii we wsi Czekany, wszyscy działacze partyjni jednogłośnie podjęli decyzję o poparciu GŁOSU PUSTEGO w najbliższej elekcji.


GQ06yq66.jpg
Znudzony członek partii, który przybył na Kongres zachęcony darmowym ciastkiem z cebulą


Jest to kandydat na miarę naszych czasów i na miarę możliwości. Głos Pusty, kolejny raz rozpoczyna zwycięski marsz w którym to za cel stawiamy sobie zupełnie nic. Każdy świadomy obywatel dobrze wie, że elekcja to farsa i spisek burżuazji i biedoty, która ramię w ramię z okupantem próbuje nas wszystkich pozbawić praw wyborczych.

Słupy, miśki i trupy wszystkich prowincji łączcie się! Pokażmy, ilu nas jest, i ile jeszcze możemy! Nie po raz pierwszy staje nam. To znaczy, nie po raz pierwszy stajemy do walki o bogatą Sarmację. Chociaż mówią Wam, że jesteście nieważni, że trzeba Was się pozbyć i nie powinniście głosować, my wiemy, że jest zupełnie inaczej!
Nie chodzi o to, żebyście nie głosowali. Chodzi o to, żeby oni też nie głosowali! Ilu Sarmatów nakarmiła ostatnia elekcja? Ile Sarmackich dzieci dostało nowe spinery? Która gospodyni domowa otrzymała państwowy przydział masażera? To są pytania warte odpowiedzi, i na tym się trzeba skupić. Wszystko inne, to jałowe dyskusje o niczym.


JqqKB87J.jpg
Siły rządowe dyskutujące nad sposobami wykluczenia niektórych kandydatów z elekcji. Koloryzowane.


Księstwo wreszcie musi stanąć z kolan, dlatego popieramy tego kandydata, który jako jedyny zagwarantuje nam wszystkim, że Sarmacja najpierw na te kolana upadnie, żeby potem powstać w blasku chwały. Dlatego najlepiej nie mieć Księcia. A potem Kanclerza, Rządu i Sejmu! Zostaną tylko liberty, bo nie samą zupą człowiek żyje, a pieniądz skutecznie przyczyna się do dalszego promowania bajzlu, korupcji, nepotyzmu i kolesiostwa. To pieniądz jest motorem napędowym dla pogarszającej sytuacji, dlatego musi zostać! W przeciwieństwie do Kakulskiego, który musi odejść, bo idzie już tak długo, że nie dojdzie już nigdy.


i1yLB4Gg.gif
Friendship ended with Tomasz Ivo Hugo. NOW KAKULSKI IS MY BEST FRIEND!


Obywatelki i obywatele! W dzień 13 grudnia apeluję do Was — nie głosujcie, nie wychodźcie z domów. Jedzcie i rozmnażajcie się. Oby narodziło się jak najwięcej słupów. Z tych słupów zbudujemy miasto, a na jego prezydenta obierzemy jakiegoś homoseksualnego zwyrodnialca. Na przykład któregoś z moich rodziców bądź braci. Mnie nikt nie chce, bo jestem za brzydki.

Elekcja nie daje nam żadnej korzyści. Mało tego, z jej powodu wszystkie obecne kalendarze stają się nieaktualne, gdyż nie wiemy ile tak dokładnie dni ma miesiąc. Czy liczyć 31 grudnia do grudnia czy nie? Jak dla mnie, to 31 grudnia to już jest styczeń, podobnie jak okres jednego roku nie kończy się w obecnym roku, ale na roku wcześniejszym. A tym sposobem, pomiędzy jednym rokiem a drugim, następuje rok przerwy. 365 dni których zwyczajnie nie ma. I po co komu to marnotrawstwo? Dlaczego, nie mogąc się doprosić nawet o dzień wolnego, nagle zupełnie z kapelusza dostajemy aż cały rok? Ja Wam powiem dlaczego. O dziś, po każdym roku będzie następował rok pusty. Będzie to przerwa pomiędzy kolejnymi latami, a która będzie zgodnie z nazwą, rokiem naszej partii! Pójdźmy dalej — rok pusty, można bardzo łatwo przekuć w rok rozpusty. Czy tego naprawdę chcemy??

Odpowiedź jest prosta — no pewnie.

To by było na tyle Szanowni Państwo.

Pozdrawiam


Konrad Arped-Friedman

WÓDZ I PREZES PARTII GŁOS PUSTY
Dotacje
2 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Henryk Leszczyński, John Rasmusen, Bartłomiej Czapka, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
9 250,00 lt
Ten artykuł lubią: Henryk Leszczyński, John Rasmusen, Kristian Arped, Viktor Toghon at Atera, Andrzej Fryderyk, Mikołaj Torped, Ignacy Urban de Ruth, Gauleiter Kakulski, Ludwik Tomović, Bartłomiej Czapka, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Tomasz Ivo Hugo, Henryk Wespucci.
Komentarze
Henryk Leszczyński
daje mniejsze tantiemy bo kurde nie starczy do końca elekcji, tyle kątętu. także sry.
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
GIF mistrzowski :D
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Wszystko dzieciom i gospodyniom domowym dają. A byłych księciach, mężach domowych już nikt nie pamięta!
Odpowiedz Permalink
John Rasmusen
@Hugo Gdyby nie byli książęta to by nie było takich problemów
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.