Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 16.11.2017 r. o 13:40
Odznaczenia Orderu Sprawiedliwości - III kwartał 2017 r.

Moi Drodzy.

P
rzedstawianie odznaczeń i nazwisk Odznaczonych zmierza ku końcowi. Dzisiaj przyszła kolej na odznaczenia Orderu Sprawiedliwości. Dla asesorów, którzy także odgrywają niepoślednią rolę w naszym v-życiu. Członkowie Rządu, czy w ogóle władz wykonawczych, także samorządowych, w dużym stopniu kształtują sarmacką rzeczywistość według własnych pomysłów. Ale też mogą się konsultować ze społeczeństwem na temat tych ostatnich. Natomiast asesorzy są w dużej mierze osamotnieni. Bycie obiektywnym w społeczności tak zróżnicowanej jest bardzo trudne. Tym bardziej się cieszę, że nasi asesorzy potrafią wręcz wznieść się na wyżyny obiektywności. I są niezależni, co przecież w tak małej społeczności też nie jest łatwe - każdy z każdym rozmawia, wielu od innych czegoś oczekuje, próbuje wpłynąć na innych.

N
ie zapominajmy także o tym, że praca asesorów jest jeszcze mniej zauważalna dla "zwykłego Ogrodnika", niż wspomnianych wczoraj członków Rady Ministrów. Niektórym czasem się wydaje, że asesorzy nic nie robią, odwlekają rozprawy. W tym przypadku także mam niemałe doświadczenie, niemal od swoich początków w Sarmacji. I wiem, że to nie jest łatwie, a Sarmatki i Sarmaci zwracają największą uwagę na orzeczenie. A to jest poprzedzone niejednokrotnie sporym nakładem pracy.

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w III kwartale AD 2017 (lipiec-wrzesień):

Za osiągnięcia na polu sprawiedliwego i sprawnego wyrokowania

Brązowy Medal Orderu Sprawiedliwości
SP7.png
  1. Heweliusz Popow

Srebrny Medal Orderu Sprawiedliwości
SP6.png
  1. Paviel Gustolúpulo

Brązowy Krzyż Orderu Sprawiedliwości
SP4.png
  1. Roland Heach-Romański
  2. Wojciech Hergemon9U364Z3U.png

W3XsoOT9.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 916,00 lt
Ten artykuł lubią: Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Cudzoziemiec, John Rasmusen.
Komentarze
Cudzoziemiec
Kolegom asesorom gratuluję! To wielki zaszczyt pić z Wami w więzieniu :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Gratuluję wyróżnionym :) szczerze zazdroszczę
Permalink
Michaś Elżbieta II
Gratulacje dla znamienitych przedstawicieli wymiaru sprawiedliwosci!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.