Przelane na Papier, Jan Grimknur, 02.11.2017 r. o 06:00
Odbudowa Feru - Ogłoszenia drobne #01.5

Witajcie drodzy Sarmaci, zwłaszcza Wy, mieszkańcy Feru.

Zrozumiałym faktem jest iż panujący syf i ogólne problemy w mieście powodują problemy z dostępem do żywności, a jak wiadomo, problem z dostępem do żywności jest głównym powodem głodu. Zrozumiałym też jest, że głodny człowiek zje wszystko, a nie na marne mówi się, że mieszkańcy chińskich dzielnic Feru (drogie wspomnienie, o wcześniej wspomnianych dzielnicach miasta) zjedzą wszystko lądowe co ma cztery nogi i nie jest stołem lub krzesłem oraz wszystko co pływa i nie jest łodzią podwodną (chociaż i od tego trafiają się wyjątki).

Chcielibyśmy przypomnieć iż wszystkie z występujących w naszym mieście Czarnych Łabędzi należą bezpośrednio do JKM Tomasza Iva Hugona i nie mogą przeznaczane na prowiant bez uzyskania jego pisemnej zgody.

9jCxrPjS.jpg
Czarne Łabędzie zawdzięczają swą nazwę koloru pierza, które to jest koloru ciemno szarego...

Czarne Łabędzie uzyskały swą nazwę od koloru pierza, które to jest koloru ciemno szarego. Występują masowo głównie w okolicach Feru (ze względu na dostęp do spokojnej wody oraz z powodu olbrzymich ilości śmieci, które są świetnym pokarmem dla wszelkiego ptactwa), gdzie są łapane i transportowane do parków i ogrodów należących bezpośrednio do JKM.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
3 000,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Sorcha Raven, Tomasz Ivo Hugo, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Siergiusz Asketil.
Komentarze
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.