Przelane na Papier, Jan Grimknur, 27.10.2017 r. o 06:15
Odbudowa Feru - Kolejny kataklizm #01.3

Jesteś głodny? Cieknie Ci ślinka na sam widok takich pyszności? Jesteś wyjątkowym smakoszem? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to mamy dla Ciebie naprawdę złą wiadomość, zwłaszcza jeśli jesteś mieszkańcem Feru.

ZlSt1hCu.png
Czyżby wkrótce miało tego zabraknąć?

Problemy z dostawami prądu, problemy z dostawami pitnej wody czy wreszcie problemy z kanalizacją doprowadziły do rozprzestrzenienia się koziej grypy, która zmutowała i rozpoczęła ataki na drób, a co gorsze, także i na świnie! Naukowcy są przerażeni i jak powiedział nam jeden z nich: "To jest koszmar, wirus Kozokuroświnio grypy atakuje i chyba nic się nie da z tym zrobić, no chyba, że skorzystacie z mojej prywatnej kliniki, to całkiem blisko, zaraz za rzeką!"

Zapytaliśmy się naszego źródła co w przypadku gdy choroba ponownie zmutuje i tym razem przeniesie się na ludzi, odpowiedź nie była zbyt pozytywna: "Na chwilę obecną wirus przenosi się jednie drogą płciową, wstępnie jesteśmy bezpieczni, no chyba, że ktoś z Teutonii wyr... Dalsza część wypowiedzi była trudna do zrozumienia, ale widać było szał, szok, niedowierzanie, seks i owies w oczach naszego źródła.

Ze wszystkich zwierząt najbardziej oberwało się kurczakom, już teraz ludzie w panice zaczęli unicestwiać nie tylko całe fermy kurczaków ale także zabijać jednostki dzikie w panice, że ktoś mógłby pomóc w rozprzestrzenieniu się wirusa na inne gatunki.

QXc45qu9.jpg
Najbardziej obrywają kurczaki...

Jesteś kurczakiem? Nie wiesz jak żyć?
Naukowcy radzą, by w tych trudnych dla kurczaków momentach nie opuszczać swoich ferm czy zakładów utylizacyjnych, a wszystko powinno w porządku... To znaczy, przynajmniej do czasu zakończenia epidemii i uruchomieniu ubojni drobiu w celach spożywczych. Ale czy jednak można wierzyć naukowcom? Nie zapominajmy, że błądzić jest rzeczą ludzką,a to wszak też tylko ludzie...
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
2 670,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Bartłomiej Czapka, Tomasz Ivo Hugo, Tomasz Habsburg.
Komentarze
Tomasz Ivo Hugo
- Jak żyć? spytał Kurczak burmistrza Feru.
Burmistrz w odpowiedzi go przygotował na ostro.

Tak było.
Odpowiedz Permalink
Jan Grimknur
@Hugo zwłaszcza, że ja wyjątkowo mocno lubię na ostro. :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.