Instytut Edukacji Sarmackiej - podstawowe założenia po zmianach

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Szanowni Sarmaci!

Po wielu tygodniach, pragnę Państwu przedstawić założenia według których będzie funkcjonować Instytut Edukacji Sarmackiej!

Po pierwsze nie będzie mentorów w takiej formie jak dotychczas. Funkcje mentorskie przejmą instytucje, które będą chciały wdrażać nowych mieszkańców w życie Sarmacji. Zapewne część takich instytucji zaproponuje pracę nowym, co może spowodować, że taka osoba będzie bardziej chętna do pozostania w Sarmacji.

Po drugie zostanie całkowicie odświeżona strona Instytutu Edukacji Sarmackiej. Materiały, które są obecnie zostaną odświeżone i posegregowane w bardziej intuicyjny sposób. Pojawią się też nowe artykuły, które będą pełnić funkcję doradczą dla obecnych Sarmatów, którzy nie zaglądają na naszą stronę zbyt często.

Jak widać Instytut Edukacji Sarmackiej będzie pełnił rolę doradczą dla obecnych mieszkańców i wprowadzającą dla nowych. W Instytucie znajdą pracę osoby, które będą aktualizować poradniki i wprowadzać zmiany w nich. Czyli będzie praca dla tzw. Doradców ds. poradników. Ich liczba będzie zależeć od ilości wprowadzonych zmian. Obecnie przewiduję zatrudnienie dwóch doradców z którymi wspólnie odświeżę poradniki.

Zatem obecnie mamy Instytut z mentorami, który od pewnego czasu nie spełniał swojej funkcji. W najbliższym czasie zostanie on przekształcony w Instytut, który będzie mieć w swojej bazie instytucje, które będą chcieć kształcić nowych mieszkańców oraz doradców, którzy będą aktualizować poradnik i tworzyć nowe artykuły.
Mam świadomość tego, że wielu z Was liczyło na więcej informacji, czy być może zmian. Na początku też tak myślałam, lecz po wielu dniach spojrzałam na to z innej strony i nie warto likwidować wszystkiego, a jedynie odświeżyć to w taki sposób, aby nie usuwać pracy, którą wykonali niegdyś Sarmaci przy tworzeniu poradników.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Henryk Leszczyński, Krzysztof Czuguł-Chan.
Serduszka
7 339,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Tomasz Habsburg, Henryk Leszczyński, David de Hoenhaim, Aaron Ramsey, Krzysztof Czuguł-Chan, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Laurẽt Gedeon I, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Adam Jerzy Piastowski, Marceli z Ossolińskich Bordoński.
Komentarze
Krzysztof Czuguł-Chan
Cieszy, że w końcu udało Ci się to zrealizować. Gratki!
Odpowiedz Permalink
Patryk Vindsor
Życzę powodzenie w pracy Instytutu. Może też się na coś tam przydam.
Odpowiedz Permalink
Daniel January von Tauer-Krak
Co będą miały z tego instytucje, na które przerzucacie odpowiedzialności za nowego. Siła robocza, to trochę słabo. Wobec czego proponuję deal: całkowite zwolnienie z każdego podatku i jestem w stanie wychować nowe pokolenie Sarmatów.
Odpowiedz Permalink
Marceli z Ossolińskich Bordoński
Bardzo kibicuję wszystkiemu co pojawi się w IES, bo bez Instytutu nie poradziłbym sobie w pierwszych dniach po osiedleniu. Warto byłoby dodać interaktywną mapę KS, może infografikę organizacji Księstwa (urzędy KS, kto komu podlega, etc.).
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.