Park Stołeczny, Niegosław Sarewicz, 02.09.2017 r. o 14:19
Pałac Trybunalski opróżniony

UPyFhEs.jpg

Północny wschód Eldoratu, 2 września Anno Domini 2017. Podczas rutynowej kontroli żołnierze Książecych Sił Zbrojnych wspomagani przez siły Waffen-OK idą ulicą Nieznanego Secjesjonisty. Pukają do drzwi znajdującego się przy tej ulicy Pałacu Trybunalskiego im. Poszukiwaczy Eldorado, należącego do Salvadora van der Saara. Ku ich zaskoczeniu, nikt nie otwiera. Pukają jeszcze raz, a następnie jeszcze kilka razy. W końcu tracą cierpliwość i włamują się do Pałacu... który okazuje się być całkowicie pusty. Jeden z żołnierzy udaje się do miejsca, gdzie Salvadore zazwyczaj trzymał swój balon, którym przemieszczał się po całej Sarmacji. Balonu również nie ma, co wskazuje na to, iż wyżej wymieniony osobnik musiał się niepostrzeżenie nim wymknąć. W samym Pałacu żołnierze nie znajdują żadnych śladów. Obywatel Salvadore nie był od dawna widziany nigdzie w Sarmacji... Gdzie zatem przebywa van der Saar?

OuqNYyu.png
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
4 351,00 lt
Ten artykuł lubią: Erik Otton von Hohenburg, David de Hoenhaim, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Tomasz Ivo Hugo, Bartłomiej Czapka, Tomasz Habsburg.
Komentarze
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
Tutaj przebywa ;D przecież artykuł napisał ;-)
Odpowiedz Permalink
Niegosław Sarewicz
@Jihymed Artykuł był pisany z perspektywy wizytujących żołnierzy.
Odpowiedz Permalink
Patryk Vindsor
A widziałem dziś balon w Grodzisku :P
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
@Salvadore z perspektywy żołnierzy, ale Salvadore pisał, więc musiał tych żołnierzy podglądać.
Odpowiedz Permalink
Thimoteus ik Hohentsolern
mam pytanie, gdzie jest ulica Nieznanego Secesjonisty w Eldoradzie? I czy Pałac Trybunalski(nie rozumiem nazwy) jest w SEGu?
Odpowiedz Permalink
Niegosław Sarewicz
@Wrigley Ulica Nieznanego Secesjonisty to grunty G77, G29, G30 i F79 na planie Eldorado Eldoratu w SEG. Tak, Pałac Trybunalski, będący miejscem mojego zamieszkania, jest w SEG, na gruncie F78, a nazwa wzięła się od tego, że Pałac leży naprzeciw budynku Trybunału Koronnego (wybrałem to miejsce, żeby mieć wygodnie chodzić na procesy).
Odpowiedz Permalink
Viktor Toghon at Atera
To chyba ma związek z pewnym baloniarzem który wylądował niedawno w Trieście (port w MAW)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.