Gazeta Teutońska, Joanna Izabela, 17.08.2017 r. o 22:27
Ostatnie tchnienie smoka
Seria wydawnicza: Zemsta Azmalotha

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
ZJ11mz6Y.png
Dwanaście dni i dwanaście nocy Azmaloth, brat króla smoków, pustoszy Sarmację. Od 5 sierpnia spłonęły liczne lasy, dobytek wielu familii pogrążył się w ogniu i trzęsieniach ziemi, a wszystkie ryby zamieszkujące morza wokół kontynentu sarmackiego i teutońskich wysp padły z powodu zanieczyszczenia wód. Katastrofa!


5Fhh8PK1.jpg


Jednakże oto teraz, po dwunastu dniach, smok powoli pogrąża się w otchłani, mając coraz mniej sił na walkę. Osiadłszy w Górach Kocich, porykuje wciąż i zieje ogniem, jednak robi to z coraz mniejszą werwą. Liczne worki Ciepłego i Puchatego, cegły z Wielkiego Muru Baridajskiego, betonowe armaty i miecze Teutończyków sprawiły, że smok mocno krwawi. Teraz trzeba go dobić — jednak jak to zrobić, aby nie odleciał, psując radość ze zwycięstwa?

Należy uderzać z mniejszą siłą, ostrożniej, a dokładniej. Koniec tępego machania mieczem, teraz czas na ostrożne strategie, które nie wystraszą księcia smoków. Nie chcecie przecież chyba pozbawić się łupu z jego wnętrza (które zawiera mnóstwo skonsumowanego złota) i cennej smoczej skóry? No właśnie. Zatem od dzisiaj każde uderzenie będzie sprawiało smokowi 1 HP, aż do końca walki z nim.

Zdechnie od Ciepłego i Puchatego? Umrze pod naporem cegieł z muru? Beton go pogrąży? Czy to miecze potomków Eryka z Marduk zadadzą mu ostateczny cios?
Serduszka
14 182,00 lt
Ten artykuł lubią: Andrzej Fryderyk, Orjon von Thorn-Surma, Thimoteus ik Hohentsolern, Paviel Gustolúpulo, Yennefer von Witcher, Timan Demollari, Roland Heach-Romański, Laurẽt Gedeon I, Krzysztof Czuguł-Chan, Vladimir ik Lihtenštán, Bartłomiej Czapka, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Albert Felimi-Liderski, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Jan Magov-Zaorski, Konrad Jakub Arped-Friedman, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Prokrust Zombiakov
huz9I2Jj.png
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Typowo soulsowa zagrywka. Jeszcze powinien dostać przy 5 pkt HP rev do 100% i się sklonować xD I byłoby jak w typowym jRPG.
Odpowiedz Permalink
Timan Demollari
@ZdrajcaNarodu - jeszcze my powinniśmy mieć HP + obowiązkowo permadeath w Sarmacji.
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
Co się stanie na 5 HP?

Coming soon…
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@anglov nie ważcie się! :/
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
@anglov Czekaj, czekaj, to odchodzimy od modelu odrastających głów, po jednej na każdy rok istnienia Teutonii?
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
f22iZGBz.png
Odpowiedz Permalink
Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener
No to teraz jeszcze gorzej spadnę w rankingu :(
Odpowiedz Permalink
David de Hoenhaim
Strasznie słabo się staracie... Sadystyczna Sarmacja!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.