Herold, Laurẽt Gedeon I, 10.06.2017 r. o 23:06
Almera Party cz.3 - Miss Baridas Bikini 2017
Seria wydawnicza: Almera Party

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
ju5zB133.png
g67TxLi6.png

Jak wspominałem we wcześniejszych w artykułach Impreza w Almerze i Almera Party, czyli impreza na plaży cz. 1 oraz mój redakcyjny kolega w Almera Party, czyli impreza na plaży cz. 2 , w Stolicy będzie się działo i wierzcie mi tak było. Oto relacja z imprezy, którą jako redaktor "Herolda" mogłem na żywo obserwować w dniu 10 czerwca br.

Pogoda dopisała i na almerskiej plaży zebrały się tłumy ludzi w różnym wieku, którzy w natłoku codziennych spraw myśleli już tylko o wypoczynku, relaksie i miłym spędzeniu dnia. Rozstawione kolorowe kierunkowskazy kierowały tłumy w docelowe miejsca, a przyjaźnie nastawiona obsługa nieodpłatnie pomagała przybyłym jak tylko była w stanie by w następnym roku z powrotem chcieli odwiedzić tą piękną i całkiem sporych rozmiarów plażę. Dodatkowo na stoisku promocyjnym oznaczonym herbem Almery można było zgłosić się do imprezy "Balonem przez Baridas" , która rozpocznie się już 11 czerwca br.

aJBOf0AX.jpg

W ramach dziennej części imprezy "LUAU PARTY" czynny był "TIKI BAR", a w ramach niespodzianki tak zwanej "THE BIG KAHULA" tj. wielkiej tajemnicy po południu rozdano plażowiczom różnokolorowy proszek dla rozluźnienia atmosfery. Zobaczcie jaki z tego wyszedł efekt, który udało mi się uwiecznić na zdjęciu wykonanym w koszu wysięgnika.

1XH12Fuf.jpg

Co więcej! Niektórym plażowiczkom i plażowiczom tak się spodobało, że w tych kolorach zostali aż do wieczora.

JoK3c2Mh.jpg

W wieczornej części programu miał wystąpić DJ Jihymed ze swoją "muzą", ale z przyczyn technicznych nie udało się tego pomysłu zrealizować za co organizatorzy przepraszają i mają nadzieję, że następnym razem wszystko pójdzie gładko. W zamian didżeja został wykonany pokaz laserowy, a z głośników słychać było ciekawą muzykę. Wszyscy zebrani słuchając muzyki z niecierpliwością czekali na wybory Miss Baridasu.

dU9J7382.jpg


Wszystkie kandydatki zgłoszone w wątku konkursowym bardzo się starały prezentując swoje wdzięki. Przyznam jednak, że żadna z nich nie startowała z hasłem "Pokój w mikroświecie". To może trochę dziwne, ale jak się przejrzy obecną scenę międzynarodową to zdziwienie raczej szybko mija.

Bezkonkurencyjną kandydatką, która wygrała wybory i uzyskała tytuł "Miss Baridas Bikini 2017" okazał się JKW Mikołaj Torped. Nikt nie spodziewał się, że pod tymi codziennie prezentowanymi długimi ornatami kryje się tak piękne ciało. Jury zdecydowało, że zamiast szarfy zrobi wyjątek i Miss zostanie udekorowana specjalną stułą, którą dekorowała naszego zwycięzcę mieszkanka Baridasu.

yOs956IB.png

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestniczkom i uczestnikom konkursu "Miss Baridas Bikini 2017" oraz jeśli będzie zapotrzebowanie społeczne oraz chętni do tytułu to następne wybory "Miss Baridas" redakcja "Herolda" może przygotować z okazji XV-lecia Baridasu.

Dziennikarz Herolda,
(-) Laurencjusz mar. MaHi at Atera

Ap7HPjqj.png
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Fryderyk von Hohenzollern, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
9 166,00 lt
Ten artykuł lubią: Timan Demollari, Bartek Staniszczak, Thimoteus ik Hohentsolern, Fryderyk von Hohenzollern, David de Hoenhaim, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Julian Fer at Atera, Yupeng Beijin-Zhao, Mikołaj Torped, Guedes de Lima, Piotr II Grzegorz, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Thimoteus ik Hohentsolern
To nie Fair! X'(
Odpowiedz Permalink
Rafał Sokołowicz
To zwykłe przyciąganie czytelników. Ja się pytam gdzie te bikini?
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
To są mikronacje. Ogranicza was tylko wyobraźnia xD
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Za to Miss pierwsza klasa :)
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
Ja się pytam kto był w jury - i kto przyznał 1 miejsce Diukowi Torpedowi, przecież jego twarz jest szpetna jak noc, bardziej przypomina scholandczyka niż baridajczyka :D No się pytam xD ? Bo nie ukrywam że mam zamiar zaskarżyć decyzję jury do TK :P Przecież nie od dziś wiadomo że najpiękniejszy w Baridasie jest Kaizer :P
Odpowiedz Permalink
Thimoteus ik Hohentsolern
@Kaizer
Nie, no młodzi są :p
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Cytuję:
Przecież nie od dziś wiadomo że najpiękniejszy w Baridasie jest Kaizer :P
Który? Starszy, a może młodszy ;)
Odpowiedz Permalink
Thimoteus ik Hohentsolern
Oczywiście że ten Kaizer 2.0 :D
Odpowiedz Permalink
Thimoteus ik Hohentsolern
Znowu sobie sam zasercowalem x(
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
Przyznaj się Tymoteuszu - lubisz to! :D :D :D :D :D
Odpowiedz Permalink
Thimoteus ik Hohentsolern
Ale co lubię?!
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Kaizer, ździro von Witta, nie masz szans z moim ponętnym ciałem.

Jestem wzruszona przyznanym tytułem. Będę nosiła tę gustowną stułę z godnością!
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
No ja proszę JO. Diuka , chyba was powaga Senatu nie trzyma :P Te obwisłe cycki sięgające rzeki Eryny, i dupa niczym zajezdnia tramwajowa z Ciuad de Bravo :D Na prawdę Diuku nie ma się czym chwalić:P Niech Diuk spojrzy mi w twarz, i zaprzeczy że jest ona najpiękniejsza w całym Baridasie:) Ta baridajska czarna stal, i ornamenty je zdobiące czyż nie są piękne :D
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
XD nie zapominajmy że JP Diuk Mikołaj Torped jest weteranem takich konkursow xD
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
JO*
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Najlepsza dupa w Baridasie w końcu ma na to papiery
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
No właśnie! Kto był w komisji? Gdzie jest równość i sprawiedliwość się pytam, że stara wyjadaczka wygrała z młodymi, zgrabnymi i pięknymi?!
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
No ja nie byłem... A mogłem wziąć udział xD
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.