SLP poszukuje menadżerów

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Y92o5q0j.jpg

Już za nieco ponad tydzień wystartuje kolejny 29. sezon zmagań Sarmackiej Ligi Piłkarskiej. Do rozgrywek w czterech klasach rozgrywkowych stanie 40 ekip. Aktualnie dysponujemy 5 wolnymi miejscami w klubach Drugiej i Trzeciej Klasy.

DKKS Bombardier Kartola
Zespół w wielkim stylu wygrał zmagania w Trzeciej Klasie i w nadchodzącym sezonie przystąpi do gry w Drugiej Klasie. Skład drużyny z pewnością wymaga przebudowy, aby nawiązać walkę w wyższej lidze, ale nie ma tragedii. Jest kliku zdolnych wartościowych zawodników, więc przy mądrej polityce transferowej klub może piąć się w górę.

Vikinges Arnovike
Trzeci zespół ostatniego sezonu Trzeciej Klasy. Pozycja ta pozwoliła wywalczyć sobie prawo gry w Drugiej Klasie. Skład trochę starszy i mniej perspektywiczny niż w przypadku Bombardiera, dlatego klub ten będzie nieco większym wyzwaniem. W nadchodzącym sezonie z pewnością będzie walczył o utrzymanie.

KS Nadzieja
Ekipa z Nadziei przez sześć sezonów rywalizowała w Ekstraklasie. Ostatnio głównie z powodu braku menadżera znajduje się na równi pochyłej. W ostatnim sezonie drużyna spadła z Pierwszej Klasy. Jednak potencjał kadrowy stawia Morwańczyków w gronie faworytów do awansu. Ze względu na dość bogatą historię klubu poważna ingerencja w nazwę, czy przeniesienie klubu z Nadziei będą wymagały poważnego uzasadnienia.

6462wHNQ.jpg

Lwy Port Dostojewsk
Drużyna z Hasselandu do końca sezonu walczyła o utrzymanie w Drugiej Klasie i mimo braku menadżera na ławce cel ten osiągnęła. Potencjał kadrowy jest jednak nieco gorszy niż w przypadku Vikinges i Bomabrdiera. Lwy są skazane na grę o utrzymanie.

FC Grodzisk
Druga ekipa ostatniego sezonu Pierwszej Klasy. W nadchodzącym sezonie zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej. Szesnaście sezonów w Ekstraklasie, jeden wywalczony Puchar SLP. Pomimo sukcesów dotychczasowy menadżer Książę Tomasz Ivo Hugo postanowił przekazać stery klubu w lepsze ręce. Konkurencja w Ekstraklasie jest niezwykle wyrównana, więc wszystko może się zdarzyć. Ze względu na bogatą historię klubu i dziewiąte miejsce w tabeli wszechczasów poważne ingerencje w nazwę i relokacja klubu nie wchodzą w grę.

Jeśli jesteście zainteresowani przejęciem któregoś z ww. klubów to proszę o kontakt przez Pocztę Konną, komentarze lub system xperteleven. Można też od razu zalogować się w systemie xperteleven, odwiedzić stronę ligi i zarezerwować zespół (jednak nie wszystkie ww. zespoły są dostępne w tej sposób).
Serduszka
12 886,00 lt
Ten artykuł lubią: Tomasz Ivo Hugo, Jan Grimknur, Juliette Alatriste, Timan Demollari, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Król Patryk I Labacki, Gauleiter Kakulski, Laurencjusz Ma Hi at Atera, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Krzysztof von Thorn-Macak, Konrad Jakub Arped-Friedman, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Paviel Gustolúpulo, Roland Heach-Romański, Yennefer von Witcher, Krzysztof Czuguł-Chan, Jack von Horn, David de Hoenhaim.
Komentarze
Jan Grimknur
A ja nie wiem czy jeszcze drużyną mam czy już nie, ale zrzekam się. Wyraźnie mi się udziela brak czasu (czasami (gdzie czasami to czasami naprawdę spory szmat czasu)). Niestety...

Ale żyję, czasami będę dawał o sobie znać. :)
Odpowiedz Permalink
Juliette Alatriste
Polecam Vikinges Arnovike!
W tamtym tygodniu kupiłam paru interesujących zawodników, powinni się sprawdzić! ;)
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Czyli to definitywna rezygnacja Juliette? Łudziłem się, że może system Cię zwolnił.
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Polecam. Nic tak nie łechcze ego jak zbudowanie drużyny, awans do Ekstraklasy i porządny łomot od Republikanów Scholandia! :)
Odpowiedz Permalink
Timan Demollari
Można też z Republikanami wygrać, wtedy tow. Kakulski będzie grzmiał na konferencji prasowej, że taktyka była fantastyczna, zgranie zespołu genialne i jak to w ogóle jest możliwe, że przegrał. Sam co prawda nie miałem jeszcze okazji, ale też chyba smacznie.
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Tylko jeżeli będzie to piąty mecz z rzędu przegrany przez Republikanów do jaja, skutkujący zjazdem z podium do strefy spadkowej ;)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
@Jul wróć!
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Podjąć trzecią próbę grania w SLP... czy nie podjąć...
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
PILNE System zwolnił menadżera KS Nadzieja. Drużyna pilnie potrzebuje szkoleniowca - do obsadzenia dziś, najpóźniej jutro!
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Powaga Czarnolas nadciąga! :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.