Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Komentarze
Tak, zmuście nas! Zmuście do powrotu!
@AFvTD Karol von Sarm Cesarzem Wszechświata Mikronacyjnego!
Czy nie wolałby Pan zostać Cesarzem Teutonii? Cesarz to wyżej niż Książę...
Wreszcie choć jedna szczera osoba w tym towarzystwie! Podoba mi się Pana motywacja! I zgadzam się, bo w życiu nie chodzi o to, by się narobić, ale by zarobić! Niech Sarmacja pod Pana panowaniem obradza jak kaczka ze złotymi jajami! Popieram pomysł dynastyczny również. Powodzenia!!!
Antoni Kacper Burbon-Conti! Życzę wygranej w debacie. Nie będzie łatwo przeciwko Piotrowi II Grzegorzowi.
Ładne podsumowanie :) Jeśli będą kolejne, zapewne będę korzystać.
Inicjatywa wydaje się ciekawa. Będę śledzić dalsze losy.
To nie jest tak, że dawniej było lepiej. Do dawniej ludzie mają tylko sentyment. Konflikty były, są i będą. Trzeba tylko umieć znaleźć swoje miejsce i mieć dystans do siebie. A to, co się stało z Sarmacją, już się nie odstanie. I chyba powoli to do ludzi zaczyna dochodzić.
Jakie stosunki zamierza Pan utrzymywać z krajami Unii?
Z przykrością muszę stwierdzić, że Sarmacja BYŁA budowaną przez lata potęgą... I nie chodzi mi tylko o to, co stało się w ostatnich dniach, lecz o to, co toczy ją już od dawna. Chyba każdy wie, co mam na myśli.

Życzę Panu powodzenia, wierzę, że uda się Panu odmienić losy tej mikronacji i być może uda się jej nie wykoleić do końca.
Festyn, jej! :)
Częściej takie przydatne wiadomości! :)
Nic się nie stało, dziewczyny, nic się nie stało! Nic się nie stało, dziewczyny, nic się nie stało! Strong Ladies!
Pomysł wydaje mi się sensowny, jednak trudno mi bez większego doświadczenia w tych sferach stwierdzić, jakie to rodzi szanse i jakie zagrożenia.
Mam tylko nadzieję, że program zmian nie będzie się nazywał "dobra zmiana" :>
Czy Pan @SantiVilarte mógłby się ustosunkować? :>
Teutończycy nie będą uciekać. Nie tylko spróbują pojawić się w Królestwie...
@AJPiastowski absolutnie zgadzam się, Tym czarnoskórym całkiem zbędne są te spodenki :>
Królowo WRÓĆ do nas biednych, smutnych, zapłakanych!!!
Wspaniały, patriotyczny wiersz. Podziwiam! :) I jednocześnie składam spóźnione życzenia z okazji Sarmatnicy!
Leszek, walczyłeś dzielnie! 5:0 dla Strong Ladies z Hetmanem Grodzisk! Tak trzymać, dziewczyny!
W Crash TV kibicuję Panu Gustawowi @GFvH w zmaganiach o puchar!
A w szachach naszemu reprezentantowi Leszkowi!
Szczególnie spodobały mi się pokazy kaskaderskie :) I głosy uczestników.
WOW, wygląda super! Jak najbardziej popieram i czekam na filmiki!
Skandaliczna sprawa, że Strong Ladies Auterra nie może rozpocząć od razu w lidze Sarmackiej. Dyskryminacja!
Piraci panoszą się coraz bezczelniej w tych okolicach.