Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Komentarze
Festyn, jej! :)
Częściej takie przydatne wiadomości! :)
Nic się nie stało, dziewczyny, nic się nie stało! Nic się nie stało, dziewczyny, nic się nie stało! Strong Ladies!
Pomysł wydaje mi się sensowny, jednak trudno mi bez większego doświadczenia w tych sferach stwierdzić, jakie to rodzi szanse i jakie zagrożenia.
Mam tylko nadzieję, że program zmian nie będzie się nazywał "dobra zmiana" :>
Czy Pan @SantiVilarte mógłby się ustosunkować? :>
Teutończycy nie będą uciekać. Nie tylko spróbują pojawić się w Królestwie...
@AJPiastowski absolutnie zgadzam się, Tym czarnoskórym całkiem zbędne są te spodenki :>
Królowo WRÓĆ do nas biednych, smutnych, zapłakanych!!!
Wspaniały, patriotyczny wiersz. Podziwiam! :) I jednocześnie składam spóźnione życzenia z okazji Sarmatnicy!
Leszek, walczyłeś dzielnie! 5:0 dla Strong Ladies z Hetmanem Grodzisk! Tak trzymać, dziewczyny!
W Crash TV kibicuję Panu Gustawowi @GFvH w zmaganiach o puchar!
A w szachach naszemu reprezentantowi Leszkowi!
Szczególnie spodobały mi się pokazy kaskaderskie :) I głosy uczestników.
WOW, wygląda super! Jak najbardziej popieram i czekam na filmiki!
Skandaliczna sprawa, że Strong Ladies Auterra nie może rozpocząć od razu w lidze Sarmackiej. Dyskryminacja!
Piraci panoszą się coraz bezczelniej w tych okolicach.
Super inicjatywa. I bardzo by mi się przydała. Inaczej nigdy nie ma chęci na przegrzebanie się przez sarmackie prawo.
Początkowo chciałam otworzyć IKT pod TIHem, bo rzeczywiście jest coś wspólnego pomiędzy tymi instytucjami, i być może kiedyś spróbujemy TIH zrestrukturyzować i połączyć w działaniu z IKT. To dla mnie dream scenario z pewnością. Póki co widzę te instytucje odrębnie. TIH zajmuje się dokumentowaniem v-historii i opracowywaniem historii z perspektywy historyka. A dział kultury i społeczeństwa w TIHu skupia się na podłożach historycznych kultury teutońskiej -> swoją drogą warto wziąć to pod uwagę przy pisaniu prac dla IKT. Natomiast IKT ma dotyczyć wszelkich aspektów kultury i społeczeństwa tu i teraz (w oparciu oczywiście o uwarunkowania historyczne) i ma nam służyć w szeroko pojętych celach fabularnych.
Dziękuję za słowo uznania. Choć sądzę, że jeszcze dość wczesne :) Mam nadzieję, że za jakiś czas będę miała na swoim koncie konkretne osiągnięcia, czym będę mogła się pochwalić. I liczę na to, że znajdą się inni aktywiści chętni do współpracy. W pojedynkę nikt nie jest w stanie osiągnąć zbyt wiele. Tylko pracą zespołową możemy wiele zdziałać! Jednocześnie dziękuję JKW Joannie za zaufanie i wsparcie.
@Arsacjusz stworzenie takiej listy nie powinno być problemem. A jakoś tych prac społecznych chyba nie musiałaby podlegać żadnej ocenie. Można określic jakies minimalne wytyczne i tyle.
Stan skupienia umysłu godny podziwu ;D
Podoba mi się to :) Rozważam współpracę.
Czy można rozważyć prace społeczne jako karę zastępczą za niespłacenie kary w libertach?
Ciekawe :) Podoba mi się. Choć trudno mi zinterpretować.
Wszystkiego najlepszego z okazji sarmatnicy! :)
Aż przypomniały mi się studia ;D hehe. Dobra praca!
Chętnie skorzystałabym z magii, żeby pomnożyć sobie majątek. :>
I hymn drużyny https://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k