Gotfryd Slavik de Ruth
Komentarze
Zawsze lubię, sobie poczytać. Jak trenerzy, oceniają drużyny, przed sezonem. Kolejny sezon= kolejne ligowe emocje. Kibice znowu, będą zachwyceni wygranymi. Wściekli na porażki,oraz z nie dowierzaniem krzyczeć- Jak to nie ma gola.
Zawsze byłem pod wrażeniem, sprawności i organizacji KGB. Dlatego współpraca, miedzy naszymi. Organizacjami układ,a się tak dobrze.
To był dobry i ciekawy sezon. Cieszy mnie II miejsce Hrabiów, niewiele zabrakło do podium. Kolejny na pewno, będzie równie ciekawy i owocny w emocje :)
Robimy to co tzreba, by bronić swojej Ojczyzny. A jak widać, robimy sporo na poligonach i innych miejscach. By obywatele, mogli się czuć bezpieczni, w tych trudnych czasach.
Nie oszukujmy się, bez wątku Teutońskiego- to nie było by to samo :)
Podoba mi się grafika, promująca tekst artykułu.
Bardzo dobry artykuł. Wielu się fajnych rzeczy, dowiedziałem :)
W dzisiejszych czasach, ilość informacji.Sprawia że nie nadarza się za nimi...zatem takie streszczenia są w 100% warte uwagi.
Można wytrzymać bez jedzenia i picia. Nawet kilka dni, tylko co to za przyjemność... Jedzenie nie ukrywajmy, jest ważnym elementem w dniu codziennym. A armia nie jest w tym przypadku wyjątkiem
Dobre, treściwe, podsumowanie- lubię tak. Jest nawet obiektywizm, rzecz rzadka ale spotykana. Generalnie mi się podoba i jestem na TAK.
Co do tego pytania- są rzeczy o których się mówi: Nie zaprzeczam, nie potwierdzam.
Pewne jest, tylko to że obecnie KSZ. Nie wykonują, żadnych nie potrzebnych i nie zaplanowanych operacji.
Dobry, krótki, treściwy, artykuł :) brawo
Zgłodniałem, a jestem już po kolacji...
Fajny pomysł :) czekam kolego wywiadu i równie "smakowitych kąsków"
Dziękuję za zaproszenie, ale nie zostawię Teutonii; prędzej turystycznie :)
Niby się tym nie interesuje, ale dobrze że jest to opisywane :)
A my mamy w Ruhnhoff, gryfa w herbie :) dla mnie magiczne i bajeczne, stworzenia- Legendy o nich, mogę słuchać godzinami :)
Artykuł fajny, podoba mi się.
A to mówicie, że takie problemy na giełdzie...
Jak wspomniałem, już kiedyś - macie ten orientalny klimat; który mnie tak w was pociąga :)
Dobrze i konkretnie, opisane co chcesz zrobić. Powodzenia
Grunt to mieć, dystans do siebie i otoczenia :) Ale miasto, opisane ładnie i przytupem.
Dla mnie informacje z KH, mają tą niezwykła moc- świeżości i tego innego orientalnego klimatu:)
Kusi mnie, ten domowy wypiek :) lubię takie słodkości
Kolejna odsłona, i jak zawsze w napięciu- czytam co tam się dziej :)
Lubie, sobie poczytać wywiady. Zawsze człowiek się, czegoś dowie o drugiej osobie. Cenię sobie, taką wiedzę.
Podoba mi się forma i sposób opisania wydarzeń... lubię to :)
Fajny pomysł, a macie gdzieś opisany tabor komunikacyjny ?
Nigdy nie jest, tak dobrze, by nie mogło być lepiej napisane. Nie mniej dziękuję, za wszelkie pozytywne komentarze. To dzięki nim, mam parcie na kolejne artykuły.
Spóźnione ale szczere, Gratulacje panie Admirale :)
Oby zawsze wiatry, wiały dla was z dobrej strony.
Mi się podoba, w prosty i nie wyszukany sposób. Przyciąga uwagę, zatem cel został osiągnięty :)