Gotfryd Slavik de Ruth
Komentarze
Kolejny mocny odcinek :) Brawo
Chochlik się zrobił w tytule. 1/2019 :)
ale cieszy mnie, że pana Generał dał wyraz, pracy którą "wykonujemy poza poligonami". Jest ona, mnie spektakularna; nie mniej, bez niej, nie da się funkcjonować...
Grzechem zaniechania, było by z Mojej strony, nie pozwalanie żołnierzom. Na pisanie w prasie, o tym co się u nas dzieje. Poza tym pokazujemy, jak wiele rzeczy robimy; w końcu siła w różnorodności.
Widać że ŻW, bierze na poważnie zadania im powierzone. Ob tak, dalej- powodzenia.
Fajna ankieta :) podoba mi się, z przyjemnością w niej wiozłem udział.
Lubie tego typu, podsumowania- zawsze w jednym miejscu. Jest wszytko; to sobie można, poczytać co tam się dzieje w każdym regionie.
Dobrze opisane, gratuluje sprawnego dowodzenia.
No no wypadało, by się pojawić- w końcu sam pana Marszałek prosi :)
Lubie tego typu trunki :)
Dobrze i konkretnie napisane. Jasno pokazane kierunki, i cele to jest wasz nie wątpliwy atut.
Odebrało mi mowę, dawno nie słyszałem czegoś równie dobrego :)
Z zaciekawieniem, zawsze czytam co tam się wyprawia.
Ćwiczenia, ćwiczenia to podstawa, sprawnej armii. A tylko sprawna, armia jest w stanie nas obronić. Im więcej potu, na poligonie tym mniej, krwi na polu walki.
Brawo, udało się. Osiągnąć porozumienie, to wasz wspólny sukces. Gratuluję
Cóż nie może być, za idealnie. Cieszą mnie jednak, pozytywne komentarze. I fakt że ktoś, to czyta hehe
Dezinformacja -celowe wprowadzanie, fałszywych informacji. Celem wprowadzenia, w błąd wywiadów obcych państw.
Ooo dawno, nie było - tych szybkich bolidów :)
Poezja :) istne cudo, w kilku zdaniach-zawarte tyle informacji, i przesłania.
Udane i ciekawe, podsumowanie...lubię takie, informacje w pigułce :)
I jak tam, po uroczystościach ? wszyscy cali i weseli...zapewne było "grubo" jak to na takich imprezach :)
Gratuluję i życzę, powiedzenia w wychowaniu syna :)
Lubię takie historyce wywody, sprawiają mi przyjemność. Po proszę o więcej,informacji z burzliwych losów.
Dawno nie czytałem, co tam się w Baridasie dzieje
Zaczytałem się, bardzo mi się spodobało. Czekam kolejnego wydania ?
Dobrze że takie, informacje się pojawiają.
Powodzenia,wasz program jest ciekawy. Mam nadzieję że uda, wam się zyskać poparcie.