Gotfryd Slavik de Ruth
Komentarze
@JanushSundajski Właśnie w tym, że ukazuje się co 2-mce. Upatruję sukcesu medialnego, w tej dziedzinie prasy na naszym forum.
To była, fajnie zrobiona ankieta. Dała do myślenia, o tym jak postrzegamy nasz dom. I co przez, to każdy z nas rozumie :)
Zawsze lubię, sobie poczytać. Jak trenerzy, oceniają drużyny, przed sezonem. Kolejny sezon= kolejne ligowe emocje. Kibice znowu, będą zachwyceni wygranymi. Wściekli na porażki,oraz z nie dowierzaniem krzyczeć- Jak to nie ma gola.
Zawsze byłem pod wrażeniem, sprawności i organizacji KGB. Dlatego współpraca, miedzy naszymi. Organizacjami układ,a się tak dobrze.
To był dobry i ciekawy sezon. Cieszy mnie II miejsce Hrabiów, niewiele zabrakło do podium. Kolejny na pewno, będzie równie ciekawy i owocny w emocje :)
Robimy to co tzreba, by bronić swojej Ojczyzny. A jak widać, robimy sporo na poligonach i innych miejscach. By obywatele, mogli się czuć bezpieczni, w tych trudnych czasach.
Nie oszukujmy się, bez wątku Teutońskiego- to nie było by to samo :)
Podoba mi się grafika, promująca tekst artykułu.
Bardzo dobry artykuł. Wielu się fajnych rzeczy, dowiedziałem :)
W dzisiejszych czasach, ilość informacji.Sprawia że nie nadarza się za nimi...zatem takie streszczenia są w 100% warte uwagi.
Można wytrzymać bez jedzenia i picia. Nawet kilka dni, tylko co to za przyjemność... Jedzenie nie ukrywajmy, jest ważnym elementem w dniu codziennym. A armia nie jest w tym przypadku wyjątkiem
Dobre, treściwe, podsumowanie- lubię tak. Jest nawet obiektywizm, rzecz rzadka ale spotykana. Generalnie mi się podoba i jestem na TAK.
Co do tego pytania- są rzeczy o których się mówi: Nie zaprzeczam, nie potwierdzam.
Pewne jest, tylko to że obecnie KSZ. Nie wykonują, żadnych nie potrzebnych i nie zaplanowanych operacji.
Dobry, krótki, treściwy, artykuł :) brawo
Zgłodniałem, a jestem już po kolacji...
Fajny pomysł :) czekam kolego wywiadu i równie "smakowitych kąsków"
Dziękuję za zaproszenie, ale nie zostawię Teutonii; prędzej turystycznie :)
Niby się tym nie interesuje, ale dobrze że jest to opisywane :)
A my mamy w Ruhnhoff, gryfa w herbie :) dla mnie magiczne i bajeczne, stworzenia- Legendy o nich, mogę słuchać godzinami :)
Artykuł fajny, podoba mi się.
A to mówicie, że takie problemy na giełdzie...
Jak wspomniałem, już kiedyś - macie ten orientalny klimat; który mnie tak w was pociąga :)
Dobrze i konkretnie, opisane co chcesz zrobić. Powodzenia
Grunt to mieć, dystans do siebie i otoczenia :) Ale miasto, opisane ładnie i przytupem.
Dla mnie informacje z KH, mają tą niezwykła moc- świeżości i tego innego orientalnego klimatu:)
Kusi mnie, ten domowy wypiek :) lubię takie słodkości
Kolejna odsłona, i jak zawsze w napięciu- czytam co tam się dziej :)
Lubie, sobie poczytać wywiady. Zawsze człowiek się, czegoś dowie o drugiej osobie. Cenię sobie, taką wiedzę.
Podoba mi się forma i sposób opisania wydarzeń... lubię to :)
Fajny pomysł, a macie gdzieś opisany tabor komunikacyjny ?
Nigdy nie jest, tak dobrze, by nie mogło być lepiej napisane. Nie mniej dziękuję, za wszelkie pozytywne komentarze. To dzięki nim, mam parcie na kolejne artykuły.