Gotfryd Slavik de Ruth
Komentarze
Czas po paru latach. Poszerzyć swoją wiedzę. Bo fajnie się to zapowiada
Trzeba przyznać, że zaproponowany kierunek zmian. Jest jak najbardziej wskazany. Tylko diabeł, tkwi w szczegółach technicznych...nie wiem czy, to wszystko da się wprowadzić. Nie mniej szczerze popieram pomysł zmian.
Gratuluję braciszku, jak cię znam. To poprowadzisz drużynę, do szeregu sukcesów. A grafika jest super
A co tam, zabawmy się kosztem. Obcego wywiadu
A co tam, niech się trochę. Biały wywiad nacieszy, tajnymi informacjami o naszej taktyce. Dobrze i treściwie, w żołnierskiej zwięzłości przekazane. Brawo dla autora
Bardzo ładnie opisane. Wciągnęło mnie gratuluję :)
Wiedziałem że młodzi nie jestesmy, ale i mnie średnia wieku zaskoczyła :)
I TAK TO SIĘ WŁAŚNIE U NAS ROBI :)
brawo Trener, brawo drużyna
W takim razie, już prasuję mundur galowy.
Już widzę, jak serwisy info. U naszych sąsiadów- informują o imperialistycznych wrogich ćwiczeniach.

Bardzo dobrze opisane, rzetelnie i konkretnie. Po raz kolejny, pokazujemy że dbamy o BEZPIECZEŃSTWO. Robiąc to co jest, podstawą naszego wyszkolenia - treningi i ćwiczenia.
Plotka wróblem wyleciała, a wołem wróciła :)
@piotr3lukasz kto wie...za jakiś czas. To mogą być, nasze wody Terytorialne, to sobie zmienimy
@AJCartonwhisky @piotr3lukasz
Ale tak się nazywa morze, nad którym leży stolica Królestwa Dreamlandu.
Podziwiam samozaparcie, w tym temacie. Trzeba mieć siłę woli, i techniczne zaparcie by tworzyć takie ankiety :)
Powiem z doświadczenia, że są to ważne i istotne zmiany. Które na pewno,pomogą zaktywizować wasz samorząd.
I takie, wyniki ankiety. Są w pełni akceptowalne :)
Jak dla mnie, jest to mój debiut. W tematyce walk morskich, możliwe że pojawią się inne. Bitwy morskie- kiedyś zawsze, jest ten pierwszy raz :)
Cieszą mnie pozytywne, komentarze. Dziękuję za nie bardzo.
W razie czego, KSZ mogą pomóc w odbudowie. Nasze jednostki inz-sap, na pewno mają możliwości, do wsparcia firm. W trakcie ich prac na przyjętymi zadaniami do odbudowy. Na pewno i nasi specjaliści, by sporo na takiej współpracy zyskali.
Kolejny przypadek, braku mniejszości Teutońskiej :) to już lekka przesada... wyniki są sfałszowane :P
Spóźnione pozdrowienia i życzenia z Teutonii :)
ładnie zaczęte opowiadanie, czekam kolejnego odcinka.
Co ciekawe, i zastanawiające... Nie ma żadnego, wariantu "Teutońskiego" !!
Jest to dla mnie sporym, zaskoczeniem. Oraz wzbudza nie zdrowe przekonanie, o prześladowaniu naszej społeczności na terytorium KB :)
Ładnie napisane, i jak widać po odpowiedziach. Jest to w pełni, prawdziwy osad.
Jako Palatyn Ruhnhoff, deklaruje pomoc w Logistyczną. Wspomożemy akcję ratunkową i zabezpieczenia w strefach Zero. Gotowi jesteśmy udzielić pomocy w postaci, środków bytowych dla poszkodowanych. Możemy przyjąć rannych i udzielić schronienia poszkodowanym.
Czyby w Sarmacji, zmieniło się podejście do Religi. Zawsze unikano, jasnych i konkretnych deklaracji...a tu widzę, taki pozytywny odzew.
Nic tak nie pomaga, się zrelaksować, jak lampka dobrego wina. Fajna narracja- miło o czymś takim poczytać :)